Royal Blood Yakında Android’e Geliyor!

Royal-Blood

Royal Blood Android’de PC Tarzı MMORPG!

Gamevil yeni mobil MMORPG oyunu Royal Blood üzerinde çalışıyor. Blood Royal, Android için kapalı beta testine yeni girmişti ancak geçtiğimiz günlerde tükendi. Kapalı beta testini kaçırıp deneyemediyseniz üzülmeyin çünkü tam sürümü yakında Android’e geliyor! MMORPG tarzı oyunları seven biriyseniz tanıtım videosunu dikkatlice izledikten sonra mutlaka kütüphanenizde bulundurmak isteyeceğiniz bir oyun.

Telefonda Pc Tarzı MMORPG Deneyim Hissedilecek!

 Royal Blood, telefonunuzda ödün vermeden tamamen geleneksel bir PC MMORPG sunmayı amaçlamaktadır. Muhteşem görseller, canlı ve canlı hissedilen açık bir dünya ve insanları bir araya getiren olaylar oyuna apayrı bir hava katıyor. Oyunda gerçek zamanda 70’e 70 savaş alanları sağlayan PvP’ye de uzanmakta.

Bir sınıf seçmek zorunda değilsiniz. Karakterinizin duruşunu değiştirerek, savaş alanının ihtiyaçlarına uyum sağlamanıza olanak tanıyarak, takas ve değişim yapabilirsiniz. Kapalı beta süreci bitti fakat çok yakında android’de yerini almaya hazırlanıyor. Oyun çıktığında Google Play Store’dan hemen indirerek bu macerayı ilk yaşayanlardan birisi sen ol!

Total
0
Shares
İlgili İçerikler