Sandbox: Strategy & Tactics ile Savaş Başlıyor!

Sandbox: Strategy & Tactics
Sandbox: Strategy & Tactics

Sandbox: Strategy&Tactics ile 2. Dünya Savaşı Yeniden Alevleniyor!

Ortaokul ve lise çağlarımızda oynadığımız savaş oyununu hatırlayanlar bizimle mi? Sandbox: Strategy & Tactics tam size göre bir oyun! Kareli kağıt üzerine farklı şekiller çizerek kendimize bir harita oluşturur ve oyunu oynayan her birimiz kendisine bir ülke seçerdi. Hemen ardından da belirlenen kare sayısı doğrultusunda yazı tura atarak saldırıya geçer ve eğer kazanırsak kareleri kendi ülkemize katarak kendi alanımızı genişletirdik.

Sandbox: Strategy & Tactics

Bugün ise çocukluğumuzda oynadığımız neredeyse her oyunun dijitalini deneyimleyebildiğimiz bu dönemlerde savaş oyunlarının en masumu olarak tanımlayabileceğimiz bir oyun ile Türkiye’nin en güncel mobil oyun haberleri sitesi olarak karşınızdayız.

2. Dünya Savaşının Tarihini Taktiklerinle Belirle

Geçtiğimiz son yüzyılın en kanlı savaşı olarak hafızalardan asla silinmeyecek olan 2. Dünya Savaşı’nı bir de böyle bir oyunla deneyimlemek sizlere farklı bir hava hissettirecek.

Oyunda ilk olarak ülkenizi seçmelisiniz. Ancak baştan söylemeliyiz ki bazı kilitli oluyor ve bunları ancak seviye atladıktan sonra seçebilirsiniz veTürkiye’de bu ülkeler arasında yer alıyor. Ülkenizi seçtikten sonra tamamlamanız gereken birtakım görevler mevcut. Sizler bu görevleri tamamladıkça hem bölgeleri ele geçirerek üstünlük kuruyorsunuz hem yeni ülkelerin kilitlerini açabiliyor hem de yeni birliklerle ordunuzu daha da güçlendirebiliyorsunuz.

Sandbox: Strategy & Tactics

Sandbox: Strategy & Tactics Oyna

950 bölgesiyle Avrupa ve Asya’nın birebir çizilmiş haritalarının yanında 39 farklı ülkeyle oynayabildiğiniz Sandbox: Strategy & Tactics oyununda kara, deniz ve hava kuvvetlerinin her birinin askeri birlikleri detaylı olarak sunulmakta. Kazandığınız bölgelere isterseniz ordunuzu yerleştirebilir, isterseniz de araştırma ve geliştirme çalışmalarında bulunabilirsiniz.

Ayrıca Sandbox: Strategy & Tactics kaplayacağı 91.97 MB’lık alanın yanında Türkçe dil seçeneğinin de bulunması oyunu anlayıp daha rahat oynamak açısından bizlere büyük avantajlar da sunuyor.

Sizler de bir an önce 2. Dünya Savaşı sahnesinde yer almak istiyorsanız Sandbox: Strategy & Tactics oyununu Google Play Store ve AppleStore‘dan indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler