Sevgilinizle Kavga Ettiğiniz Zaman Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Sevgiliniz ile kavga ettiğiniz zaman sakinleşmek için oynayabileceğiniz mobil oyunlar ile sinirinizi atabilir ve hızlıca sakinleşebilirsiniz.
sevgiliniz ile kavga ettiğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunlar
Sevgilinizle Kavga Ettiğinizde Sakinleşmek İçin Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Sevgilinizle kavga ettiğiniz zaman oynayabileceğiniz mobil oyunlar ile stres atabilirsiniz. Sinirli olduğunuzda birbirinize karşı kötü davranmak yerine mobil oyunlara yönelerek anlık olarak sinir seviyenizi düşürebilirsiniz. Peki ne tarz oyunlar sizin stresinizi azaltır? İçeriğimizin sonunda konuyla ilgili bir de video bulunuyor! 🙂

Sinirliyken Oynayabileceğiniz Mobil Dövüş Oyunları

Sevgilisi ile kavga edenler genellikle sağı solu kırmaya meyilli olabilirler. Bu yüzden kendinize ya da bir başkasına zarar vermek yerine bir şeyleri mobil oyunlar ile kırıp dökmek, kalp kırmaktan her zaman daha iyi. 🙂 Ayrıca diğer mobil oyun önerileri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

sevgiliniz ile kavga ettiğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunlar
Sinirinizin yatışması için sevgilinizle birlikte de oynayabilirsiniz.

Hem zaten kavga ettiğiniz zaman stres atabileceğiniz mobil oyunlar varken kalp kırıp üzülmeye ne gerek var ki? Oyunlarda sağı solu kırarak, dövüşerek stres atabileceğiniz gibi oyun içi müziklerini dinleyerek de sakinleşebileceğiniz birçok mobil oyun bulunuyor. Bu iki türden de sizlere birkaç önerimi var. Bunları mutlaka deneyin.

Injustice 2

Mobil cihazlarda en iyi ücretsiz dövüş oyunlarından birinde en sevdiğiniz DC’nin süper kahramanlarına ya da kötülere katılabilirsiniz. Batman, Flash ve Wonder Woman gibi süper kahramanlarından oluşan bir ekip oluşturabilir ve dinamik 3v3 savaşlarda yeni kombolar üretip ustalaşarak rakiplerinizi ezebilirsiniz. Oyunda süper kahramanlarınızı özel güçlerle güçlendirerek PvP yarışmalarında düşmanlarınızı yenerek şampiyon olabilirsiniz.

Mortal Kombat

Mortal Kombat
Mortal Kombat

Mortal Kombat 1992’de piyasaya sürüldükten yıllar sonra mobil platformlarda da yerini aldı. Android ve iOS’ta Mortal Kombat 11 unsurları bulunduran Mortal Kombat, destansı ve kanlı bir mobil dövüş macerasına sizleri de davet ediyor. Bu oyunda Sub Zero, Scorpion, Cassie Cage ve çok daha fazlası sizleri bekliyor olacak.

Punch Boxing 3D

Punch Boxing 3D
Punch Boxing 3D

Punch Box, boks tutkunları için harika bir oyun diyebiliriz. Parlak animasyon ve çarpıcı 3D grafikleri ile gerçek boks deneyimi yaşayabilirsiniz. Bangkok, Las Vegas, Londra, Montreal ve Washington’da 30’dan fazla boksöre karşı oynayıp hızlı refleksler ve özel hareketler kullanarak tüm rakiplerinize diz çöktürerek ringlerin kralı olabilirsiniz.

Sevgilinizle Kavga Ettiğiniz Zaman Oynayabileceğiniz Sakinleştirici Oyunlar

Dövüş oyunları oynayıp sağı solu kırıp dökmek iyi bir tercih olabilir ama birkaç farklı oyunla ilgilenmek de sizlerin sinirini fazlasıyla yatıştırabilir. Aklınızı farklı şeyleri düşünmeye yöneltecek oyunlar bu konuda fazlasıyla iyi diyebiliriz.

Parkour Race

Sevgilinizle kavga ettiğinizde oynayabileceğiniz oyunlar
Parkour Race

Parkur oyunları oynamak büyük ölçüde sinir ve stresi azaltıyor diyebiliriz, rakiplerinizi geçebilmek için bir sonraki hamlenizi düşünerek hareket edip aklınızı farklı alanlara yönlendirirseniz birkaç oyunda eski sakinliğinizi geri kazanabilirsiniz. Parkour Race de bu oyunlardan bir tanesi. Rakiplerinizin önüne geçebilmek için türlü hızlandırmalar alın ve engellerin üzerinden ya da altından geçerek birinci olmaya çalışın.

Wrecking Ball

sevgiliniz ile kavga ettiğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunlar
Wrecking Ball

Wrecking Ball ile önünüze çıkan her şeyi tek vuruşta tamamen yıkabilir misiniz? Sağa sola hareket eden kontrolleri tek eliniz ile belirleyebilir ve belirlediğiniz bölgeye kocaman bir top ile vurarak şekli tamamen yıkmaya çalışmalısınız.

Drop & Smash

sevgiliniz ile kavga ettiğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunlar
Drop & Smash

Drop & Smash oyununda nesnelerin üzerine eşya atarak onları parçalamaya çalışıyorsunuz. Eşyaları parçalayabilmek için daha fazla hasar vermeniz gerekiyorsa yüksekliğinizi ya da atacağınız nesneyi değiştirebilirsiniz. Bu eğlenceli ve sürükleyici oyunda ne kadar çok nesne parçalarsanız o kadar fazla para kazanacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts