Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunları bir bir listeledik… 14 Şubat sevgililer gününde sevgiliniz ile aynı cihazda mobil oynamaya ne dersiniz?
Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunları bir bir listeledik… 14 Şubat sevgililer gününde sevgiliniz ile aynı cihazda mobil oynamaya ne dersiniz? Kulağa pek romantik gelmiyor olabilir. İnanın denediniğizde çok eğleneceksiniz. Sizlere sevgilinizle oynayabileceğiniz ücretsiz mobil oyunlardan beş tanesini listeledik.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

Sevgiliniz ile oynayabileceğiniz birçok ücretsiz çevrim içi mobil oyun mevcut. Peki ya aynı cihazda oynayabilecekleriniz? Birlikte vakit geçirirken aynı cihaz ile sevgilinizle oynayabileceğiniz mobil oyun listesi karşınızda!

1. Thumb Fighter

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz mobil oyun
Thumb Fighter

Bu küçük boyutlu ve ücretsiz mobil oyun ile sevgilinizle klasik parmak güreşi oyununu mobil ortamda da oynayabilirsiniz. Thumb Fighter içerisindeki 2 oyunculu mod, sevgiliniz ile karşı karşıya oynamanıza olanak sağlar. Zaten parmak güreşi oynuyor musunuz? Bunu mobil ortamda da denemek eğlenceli olabilir!

2. Bouncy Basketball

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz mobil oyun
Bouncy Basketball

2 boyutlu ve pixel grafiklerden oluşan Bouncy Basketball tamamen ücretsiz bir mobil oyun. Sevgilinizle oynayabileceğiniz mobil oyun, aynı cihaz üzerinden basketbol oynamanıza olanak verir. Ayrıca birlikte oynadığınızda daha çok puan kazanma şansı yakalarsınız.

3. Cat vs Dog (Kedi vs Köpek)

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz mobil oyun
Cat vs Dog (Kedi vs Köpek)

Sevgililer için seçtiğimiz ve aynı cihazdan oynayabileceğiniz diğer bir ücretsiz mobil oyun ise Cat vs Dog. Adından anlaşıldığı üzere tarafını seçiyorsunuz ve sevgilinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Mobil oyun, küçük boyutu ve eğlenceli grafikleri ile dikkat çekiyor. Hayvansever mobil oyuncular kızmasın. Bu sadece bir mobil oyun ve şiddete yönelten bir içerik barındırmıyor.

4. Guess The Song – Music Quiz

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz mobil oyun
Guess The Song

Çoğu sevgili birlikte müzik dinlemeyi sever. Hatta çoğu çiftin ortak karar kıldığı ve ilişkileri ile duygusal bağ kurduğu bir şarkı vardır. Peki müzik ile mobil oyun hangi paydada buluşur? İşte karşınızda sevgilinizle aynı cihazda oynayabileceğiniz ücretsiz mobil müzik yarışması oyunu. Amaç mobil oyun tarafından çalan şarkıyı ilk önce tahmin etmek. Bakalım hanginizin müzik bilgisi daha kuvvetli?

5. Micro Battles 3

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz mobil oyun
Micro Battles 3

Listedeki son oyunumuz biraz daha aksiyon arayan sevgililer için. Genelde arabaları erkekler sever değil mi? Ancak bu sadece bir genellemedir ve şimdi kalıpların dışına çıkmanın tam sırası. Ücretsiz mobil oyun Micro Battles 3 ile aynı cihazdan yarışmanın heyecanını yaşayın! Mobil oyun aynı zamanda 8-bit grafikleriyle sizi nostaljik bir havaya sokacaktır.

Sevgilinizle oynayabileceğiniz mobil oyunlar listemizin burada sonuna geldik. Bütün çiftlerin sevgililer gününü kutlarız!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler