Shadow Fight 3 Oyna

shadow fight 3
Shadow Fight 3

Aksiyon oyunları arasında sağlam bir yer edinen Shadow Fight 3, zengin oynanış yapısı ve renkli grafikleri neticesinde beğeni topluyor. Mobil oyunlar arasında oldukça popüler olan yapım, kontrol mekanizması açısından da kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Akıllıca dizayn edilen kontroller, bu sayede karakterin hareket ettirilmesini kolaylaştırıyor.

Shadow Fight 3 Rol Yapma Oyunu Oyna

Oyunda hakim olan gizemli bir enerji, her zaman için iyi bir şekilde yorumlanmayabiliyor. Çeşitli karakter ile zenginleştirilmiş hikaye dahilinde bu enerjiyi kötü emelleri için kontrol etmek isteyen kişiler bulunuyor. Tabi bununla savaşmak ve iyiliğin kazanması için çalışmak bizim elimizde. Güçlü bir karakter ile derin bir maceraya atıldığımız oyunda aynı zamanda gerçekçi grafik kalitesi de bulunuyor.

Oyundaki halk oldukça çeşitli bir şekilde tasarlanıyor. Gücü kendi lehine kullanmak isteyenler, haneden üyeleri ve gizemli olarak nitelendirilen gizemciler gibi farklı gruplar bulunuyor. Hepsinin ortak noktasında ise elbette enerji bulunuyor. Kötülerle savaşmak ve iyiliğin kazanmasını sağlamak bize düşüyor. Tabi bunu yaparken renkli oynanış yapısı sunan oyun, bu çerçevede mücadele ederken bir yandan da eğlenmemizi sağlıyor. Üstelik renkli grafik yapısı, günümüz teknolojilerinden faydalanmamıza olanak tanıyor. Yeni nesil bir oyun olarak nitelendirilen Shadow Fight 3, ayrıca başarılı bir optimizasyona sahip. Düşük özelliklerdeki akıllı telefonlarda dahi oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

shadow fight 3
Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 Özelliklerinde

  • Gerçekçi fiziklerden yola çıkılarak tasarlanan atmosfer ve 3D grafikler
  • 3 farklı dövüş stili ile kendine has bir oynanış tarzı
  • Çeşitli silahlardan ve ekipmanlardan oluşan dev bir koleksiyon
  • Perkler ve yükseltmeler ile karakter özelleştirme olanağı, ayrıca özel gölge yetenekleri ile çok daha heyecanlı bir oynanış deneyimi
  • Etkileyici hikaye, büyüleyici bir atmosfer ile buluşuyor
  • Seyahat edilmeyi bekleyen büyük bir dünya haritası
  • Sınırsız sayıda yan görev ile gelişen hikaye ve ana görevler
  • Düzenli, tematik oyun içi etkinlikler ile farklı hediyelere erişme imkanı
  • Düello modu ile akıllı hafızaya sahip düşmanlara karşı çıkma ve bölgesel en iyi oyuncular listesinde var olma imkanı

Shadow Fight 3 İndir

Hem iOS hem de Android platformları için özel olarak geliştirilen Shadow Figth 3 mobil oyunu, ücretsiz bir şekilde kullanıcılar ile buluşuyor. Yani Shadow Fight 3 APK indir ve benzeri bir arayışa girmenize gerek yok. Resmi uygulama mağazaları üzerinden oyunu kolayca indirebilirsiniz. Böylelikle cihazınızı tehlikeye atmanıza dahi gerek kalmıyor. Nekki Limited tarafından geliştirilen ve mobil cihazlar için profesyonel bir şekilde optimize edilen oyun, birçok eski akıllı telefonda dahi rahatlıkla oynanabiliyor. Eğer telefonunuzda oyunu oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız en azından istenen işletim sistemi sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Shadow Fight 3, iOS 8.0 ve üstü işletim sistemine sahip iPhone, iPod Touch ve iPad modellerinde rahatlıkla oynanabiliyor. Ayrıca oyunu Android bir cihazda kullanmak istiyorsanız en az Android 4.1 ve sonrası bir işletim sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu gereksinimleri karşılıyorsanız oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden indirmeyi ve oynamayı deneyebilirsiniz. Yaklaşık 1.4 GB boyutunda olan oyunun hatırı sayılır bir alanı kapladığı rahatlıkla söylenebilir. Bu boyutun yüksek olmasına neden olan yegane şey ise tahmin edebileceğiniz üzere gelişmiş grafik yapısıdır.

10 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan Shadow Fight Android, tüm platformlarda kendi rekorunu kırıyor. Üstelik kendisine belirli bir hayran kitlesi dahi yaratmayı başaran oyun, düzenli etkinlikler neticesinde oynanabilirlik süresini uzun tutmayı başarıyor. Bunun yanında çeşitli hediyelere ulaşmaya çalışmak da yine oyunu oynatan etmenlerin başında geliyor.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler