Silly Walks Android’e Geldi!

Silly Walks

Silly Walks Android’de Yerini Aldı

Silly Walks, iOS’ta piyasaya çıktığı dönemde Android kullanıcılarını bir hayli kıskandırmıştı. Ama artık buna gerek kalmadı çünkü çok geçmeden Android’e geldi.

Oyunu oynarken telefonunuzun ekranının sağ ve sol kısımlarına dokunarak adım atabilirsiniz. Zorlu bölgelerden geçerek hapsedilmiş yiyecekleri kurtarmalısınız. Seviyeleri geçtikçe bölümün içinde yapmanız gereken farklı görevler de bulunuyor.

Karakteriniz, her bir adımınızı attığınızda diğer ayağıyla kendi ekseni etrafında dönmekte, bu mekaniği kullanarak çevreyi dolanıp görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyundaki döngü bu şekilde devam etmekte.

Silly Walks

Tuzaklardan kaçınacak ve bossları yenerek yeni karakterlerin kilitlerini açabilir ve eşyalarını toplayabilirsiniz. Tuzaklardan kaçarken parmağınızı telefon ekranında sürttüğünüz yönde hızlıca bir çizgi şeklinde ileri atılabileceğiniz bir mekanizmanın da bulunduğunu belirtmeliyiz. Ama bu mekanizmayı istediğiniz her an kullanamazsınız çünkü bir miktar soğuma süresi bulunuyor.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek oyunun oynanışı hakkında daha fazla fikir üretebilirsiniz. Eğer Silly Walks’u beğendiyseniz hemen Google Play Store‘dan ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler