Sky Surfing – Gökyüzünde Süzülen Kuş Misali

Sky Surfing, uçaklardan tüm canlı türlerine kadar geniş bir yelpazeyle bizleri gökyüzünün uçsuz bucaksız sonsuzluğuna bırakan harika bir oyun.
Sky Surfing
Sky Surfing

Sky Surfing, uçaklardan tüm canlı türlerine kadar geniş bir yelpazeyle bizleri gökyüzünün uçsuz bucaksız sonsuzluğuna doğru sürükleyen, Mobile Heroes ekibinin geliştirdiği harika bir oyun.

Sky Surfing ile gökyüzünde süzülüyoruz

Türler arasında sadece biz insanlar mı uçma isteği barındırıyoruz bilinmez. Tarih boyunca kimimiz gökyüzünü meraktan, kimimiz kuşlar gibi olabilmek adına, kimimiz de bambaşka sebeplerden hep uçmak istedik. Bunun için teknoloji geliştirip yeni araçlar ürettik, bununla da yetinmeyip kendimize kanatlar yapıp yeryüzünü izledik.

Sky Surfing
Sky Surfing

En başında da söylediğimiz gibi diğer türler de bizim gibi uçma isteği taşıyorlar mı dersiniz? Bunu hiçbir zaman bilemeyeceğiz lakin hayal gücümüz her zaman fantastik dünyalar yaratmaya devam edecek. Sky Surfing oyunu da uçaklardan tüm canlı türlerine kadar geniş bir yelpazeyle bizleri gökyüzünün uçsuz bucaksız sonsuzluğuna doğru sürüklüyor.

Sonsuz koşu kategorisine dahil edebileceğimiz bu oyunda, hem uçuyor hem sörf yapıyoruz. Tek parmakla kaydırma yöntemli bir kontrol mekanizması sunan Sky Surfing’de amacımız, hem önümüze çıkan kayalar ve duvarlara çarpmadan ilerlemek hem de belirtilen noktalarda sörf yaparak puan toplamak. Her bölüm için ulaşılması gereken puanlara ulaşmak, rozet toplamak gibi elli başlı görevler mevcut. Onlarca farklı karakter ve her karaktere göre tasarlanmış gökyüzü temalarıyla fantastik bir oyun deneyimi sunulmasının yanı sıra arka plan müziğiyle de rahatlatıcı bir etki yaratılıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler