Smash Boxing ile doyasıya boks heyecanı!

Smash Boxing ile realistik mekaniklerle boks heyecanını doyasıya yaşayın!
Smash Boxing oyna
Smash Boxing oyununda realistik boks mekanikleriyle oynayın.

Smash Boxing, gerçekçi boks deneyiminden uzak olan yapısıyla göze çarpan ama ne olursa olsun boksun yaşattığı o heyecan ve adrenalin duygusunu yaşatmayı başaran oldukça keyifli bir dövüş oyunu.

Smash Boxing ile gerçekçi bir boks deneyimi yaşayın!

Dünyanın hemen her yerinde pek çok kişi tarafından hala spor branşı olarak görülmese de boks, bu sporu yapanlar haricinde spora tutkun olan kişilerin de vazgeçemeyeceği bir sevda. Boksör olmak nasıl bir duygu bilemeyiz elbette fakat ring üzerinde birbirine yumruklar atan iki kişiyi izlemenin önüne geçilemeyen bir keyfi var. Böyle söyleyince biraz garip duruyor farkındayız; ancak o ringe çıkan kişilerin kendi isteğiyle çıktığını, izleyenlerin de insanoğlunun sınırlarını ne kadar zorlayabileceğini hayranlıkla izlemek için orada olduğunu unutmamak gerek. Birbirlerine meydan okuyan dünyaca ünlü boksörler, özel maçlar, bu maçlar için düzenlenen organizasyonlar… Bunların hepsi belki de birkaç dakika sürecek bir maçın heyecanı. Öyle ya, ilk rauntta nakavt izleyebiliriz. Peki ya siz, kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

Smash Boxing multiplayer world league
Oyun içerisinde çok oyunculu lige de katılabilirsiniz.

Gerek grafikleri gerek de oynanış mekanikleri ile animasyon filminden fırlamışçasına bir deneyim sunan oyun, hiç şüphe yok ki boks oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir alternatif. Öncelikle oyunun tekli ve çok oyunculu olmak üzere iki modunun olduğunu söyleyelim. Tekli oyuncu modunda seviyesi gittikçe yükselen yapay zekaya sahip rakiplere karşı oynarken, çok oyunculu modunda ise dünyanın her yerinden oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Çok oyunculu modun şöyle güzel bir tarafı var; birden fazla ligden oluşuyor ve her oyuncu en üst ligde zirveye oynamak için mücadele ediyor.

Smash Boxing Günlük Turnuvalar
Smash Boxing’te günlük turnuvalara katılabilirsiniz.

Smash Boxing kolay bir oyun deneyimi sunuyor!

Kontrol sistemi daha önce boks veya herhangi bir dövüş oyunu deneyimleyenler için oldukça tanıdık gelecektir. Sol taraftan joystick yardımıyla karakteri yönlendirirken sağ taraftaki butonlarla da aparkat, kroşe gibi hamleler yapıyorsunuz. Aynı zamanda gardınızı da yine sağ taraftaki butona basarak alıyorsunuz. Bunların yanı sıra ekranın her iki köşesinde bulunan butonlarla da yumruklardan sağa-sola kaçma hamleleri de yapabilirsiniz. Smash Boxing’in yanı sıra sizler için hazırladığımız diğer mobil oyun önerilerine de mutlaka göz atın. Kendi zevkinize en uygun oyunu seçerek harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler