İlk Nokia Örümcek Adam Oyunu: Spider Man Toxic City

Spider Man Toxic City İlk Nokia Mobil Örümcek Adam
Spider Man Toxic City İlk Nokia Mobil Örümcek Adam

Spider Man Toxic City Yılların Eskitemediği Kalite!

Büyük ölçüde her oyunu yakalayamıyoruz ve her oyunu bitirsek bile kısmen hatırlıyoruz. Bu oyunlardan belki de oynamış olup anımsayacağınız bir oyun olan Spider Man Toxic City hakkında konuşacağız.

Spider Man Toxic City oyunu Örümcek Adam’ın Nokia mobil cep telefonuna özgü bir oyundu. Gameloft Windows Phone olarak ilk atılımlarını burada atmış. Aksiyon oyunu olarak gözlediğimiz Örümcek Adam’ın bu maceralarında, kendine özgü düşmanları ve sempatik Örümcek Adam karakteri ile yine güzel bir ilerleme görüyoruz. Marvel Comics olarak ise ilk atılımı Nokia seçilmesi en revaçta olan mobil sistem olmasıydı.

Kötülere karşı savaşmaya devam

Spider Man Toxic City oynayan herkesin beğenisini kazandığı için uygulama puanları da bu doğrultuda hep yüksek kaldı. Mobil oyuncular için deneyim olan bu oyun 13 bölümü ile kendisine hayran bırakmıştı. Daha sinematik evrende Yeşil Goblin piyasa da yokken kötü kahraman Goblin New York’u birbirine katmaya hazırdır. New York’luların en büyük derdi Yeşil Goblin’in insanların başına bela olması ile göreve hazır kahramanımız bu işinde üstesinden gelmeye çalışıyor.

Spider Man Toxic City

2009 yılına göre Mobil oyun oynayanların sayısı az ve düşük olarak revaçta iken ilk mobil oyunlar insanların sonradan bu tür yapımlara ile kendine hayran bırakmasını kutluyorum. Oyunda Cyborg, sokak serserileri ve değişen mutantlara karşı savunmaya geçiyoruz. Oyunda Venom ile de savaşma şansına sahip olabiliyoruz. İlerleyen bölümlerde Doktor Ahtapot ve Goblin’e karşı duvarları tırmanırken savaşırken mücadele etmek zorundasınız. Küçük bir ekrandan büyük sinema salonlarını dolduracak Mobil bir oyunu merak ediyorsanız Mobil sürüme ilk kez çıkan Spider Man Toxic City‘yi deneyin derim.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler