Startup Grave – Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Startup Grave
Startup Grave

Startup Grave, Solitaire’e Yeni Bir Bakış Açısı Katıyor

Yine bir yerli bir mobil oyun ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda genel algılardan kurtulmuş mobil oyun olan Startup Grave bizleri karşılıyor. Neredeyse 1 ay önce iOS platformu için yayımlanan oyun, sadece tek bir kişi tarafından geliştirildi. Bir oyun geliştirici olan Alper İskender büyük taşın altına girerken, Olive Musique ise müzikleri hazırladı.

Oyunumuz bir beklenmeyeni yapıp yılların efsane oyunu Solitaire’e yeni bir bakış açısı katıyor. Bir mobil kart oyunu olan Startup Grave, Dünya’ya gelebilmek için bir kapı arayan Maya ve arkadaşlarının yeraltı dünyasının canavarlarıyla mücadelesini konu alıyor.

 

Tecrübe ve stratejiyi doğru kullanmalısınız

Startup Grave sıra tabanlı savaş sistemine sahip bir oyun. Oyunda 48 kart boyunca dünyaya ulaşmamızı engellemeye çalışan yeraltı canavarlarıyla savaşmamız gerekiyor. Bu yolculukta, can çubuğunuzun bitmemesini ve canavarların sıkıntı çubuğunu düşük tutmaması için son gücünüzle çabalayın. Ya hasara karşı gelmek için savunma yapacaksınız ya da bir canavara karşı meydan okuyacaksınız. Kazandığınız noktaları kullanarak yeni kartların kilidini açarak savaşta da daha güçlü olabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız yeni kartlar ve puanlar ile rakiplerinizden üstün güç ve özelliklere sahip olacaksınız. 

Oyunda yer alan her deste sizlere 4-5 dakikalık bir oynama süresi sunuyor. Kolay bir oynanış ve arayüz tasarımı olan oyunun müzikleri ve grafik çizimleri oldukça başarılı görünüyor. Oyunun iOS App Store sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts