Stick Fight: Shadow Warrior – Çubuk Adamın Gücü Adına

Stick Fight Shadow Warrior

Çubuk Adam ile Kan Gövdeyi Götürecek!

Bir karı kocanın ortaklaşa yapımlarını yayınladıklarını Homecooked Games, yeni aksiyon oyununu tanıttı. Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunulan bu yapım, çubuk adam ile ortalığı birbirinize katmanıza olanak tanıyor. Genç bir çubuk adamı kontrol ettiğimiz bu yapım, “Shadow Warrior” unvanına layık olduğumuzu kanıtlamamızı, bunu da yeni rakiplerimizi devirerek göstermemizi bekliyor.

Tıpkı bir savaşçı gibi kemerlerinizin olduğu, “Belt Exams” adında bölümleri bulunan ve bu bölümlere eriştikçe daha güçlü düşmanlar edinebildiğimiz Stick Fight: Shadow Warrior, 15. sınavın ardından en güçlü canavarını karşınıza çıkıyor. Onu da yenmeniz durumunda Shadow Warrior unvanını kazanmış oluyorsunuz.

Sadece offline olarak oynanmayan bu yapım, sizlere arkadaşlarınızla rekabet etme olanağı da sağlıyor. Şöyle ki oyunda kazandığınız puanları içeren bir sıralama, oyun içinde kazandığınız oyun materyallarini kıyaslayabileceğiniz bir ortam da mevcut. Bu da arkadaşlarınız ile rekabete girerek oyunda daha fazla kalmanıza ön ayak oluyor.

Nereden İndireceğiz?

Bu yapımı Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler