Stick War: Legacy – Strateji Oyunu

Stick War: Legacy
Stick War: Legacy

Max Games Studios tarafından çıkartılan ve strateji türünde olan Stick War: Legacy, Inamorta adlı bir “çöp adam” evreninde geçiyor. Ücretsiz mobil oyun olarak karşımıza çıkmadan önce de çok sevilen web oyunlarından biri olduğundan geniş bir kitleye hitap ediyor. Toplam dört adet ulusun bulunduğu bu oyunda, her ulusun kendi özellikleri var ve biz onlara karşı bir savaş halindeyiz. Her ulusun derdi bu evrene hükmetmek, tabii biz onları durdurmazsak.

Stick War: Legacy Neler Sunuyor?

Inamorta adlı bir evrendeki Order adlı bir ulusun hakimi olduğunuz Stick War: Legacy, sizin barışçıl tutumunuzdan pek hoşnut olmayan ve sizi yok etmek isteyen uluslar ile savaşımızı konu alıyor. Size düşman olan her ulusun ise ayrı bir özelliği bulunuyor. Onlardan önce bizim onları yok etmemiz gerekmekte. Düşmanlarımız; okçulardan oluşan bir ulus olan “Archidonlar”, kılıç kullanmada usta olan “Swordwrath” ve büyü kullanan “Magikill” uluslarından oluşmakta.

Order ulusu olarak kendimizi korumak için savaşmak zorunda kalıyoruz. Bir ulusu yendiğimizde ise o ulusun özelliği artık bize geçmiş oluyor, onların teknolojilerini kullanabiliyoruz. Ordunuzu kontrol ederek oynadığınız Stick War: Legacy, aynı zamanda oyuncuya tek bir askeri de kullanma şansı veriyor. Çoğu oyunda olduğu gibi asker üretmek ve geliştirmeler için kaynak toplanamız gerekiyor. Bu kaynakları elde etmek için ise işçilere ihtiyacınız var. İşçi ve asker dağılımını ayarlarken dikkatli olmalısınız. Oyun içeriğinde farklı modlar da barındırıyor. Klasik hikaye modu, turnuva modu ve hayatta kalma moduyla oyunun zengin içeriğinin tadını alabilirsiniz.

Stick War: Legacy Oyun içi görünümü
Stick War: Legacy Oyun içi görünümü

Stick War: Legacy İnceleme Yorumu

En çok beğenilen inceleme yorumları:

Eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Zaman çok hızlı geçiyor!

Amber Miller

Oyun tek kelimeyle harika, 110 saat oynamamla diyebilirim ki bu oyundan gram sıkılmadım. Mükemmel bir oyun olmakla beraber çok eski bir oyun ama kesinlikle sevenlerine sorun değil. Notum 10/10. Umarım ikincisini çıkarırlar.

Ozan Aygündüz

Stick War: Legacy İndir

Ücretsiz bir mobil oyun olan Stick War: Legacy, iOS ve Android platformları için indirebilirsiniz. 80mb boyutundaki oyun, 50 milyon adet indirmeyi geçmiş durumda. Siz de mobil strateji oyunlarından hoşlanıyor ve çöp adam (stick) evrenine ilgi duyuyorsanız hiç vakit kaybetmeden oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler