Super Chuckie Egg Google Play’e Geldi!

Super Chuckie Egg

Super Chuckie Egg ile Eski Günlere Geri Dönün

Super Chuckie Egg, Downsideup Games tarafından geliştirilen bir platform oyunudur. Platform tarzı oyunları seven oyuncuların oyun içinde bir ton malzeme toplamaya başladıkları eski günlere geri götürüyor. Şimdi ki oyunlar bildiğiniz üzere oyunlar acımasızca zor olma eğilimindeler. 

Oyundaki amaç 36 farklı seviyedeki bir grup gümüş ve altın yumurta toplamaktır. Yumurtaların her biri farklı mevsimde gerçekleşiyor ve bu da oyuna biraz renk katmakta.

Google Play’den Göz Atmayı Unutmayın!

Oyunda zorluk seviyesini siz belirliyorsunuz. Super Chuckie Egg, sadece 5 farklı zorluk seviyesi olan oyunlar gibi değil. Oyun, siz ne kadar isterseniz o kadar zor olmakta ve daha önceden topladığınız yumurtalar ile geçmekte zorlandığınız bölümleri geçebilmeniz mümkün oluyor.

Dokunma kontrolleri olan oyunları sevmeyen oyunculardan birisi iseniz, bu oyun sizin fikrinizi tamamen değiştirebilir. Oldukça basit kontrolleri olduğu gibi bunu uyarlamak da bir hayli kolay.

Daha önce bir ateriniz olduysa muhakkak bu tarz bir oyunu oynamışsınızdır. Eski günlerinize gitmek isterseniz yapmanız gereken ise çok basit. Hemen Google Play‘den Super Chuckie Egg’i indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler