Taekwondo Game ile Rakiplerini Darmadağın Et

Taekwondo Game
Taekwondo Game

Gardını Al ve Dövüşe Hazırlan!

Video oyunlarının yaklaşık 70 yıllık tarihinde aksiyon oyunları en popüler kategorilerin başında gelir. Taekwondo Game de adını kategorinin üstadları olan Street Fighter, Mortal Combat, Tekken gibi oyunların arasına yazdırmaya niyetli gibi görünüyor.

Oyunun neredeyse mükemmel basitlikte bir arayüzü bulunuyor. Basit oyunlara puanımız her zaman yüksek. Hele bir de basit olmak adına alıştırma modu gibi temel modlardan vazgeçilmeyince keyfimize keyifler katılıyor. Alıştırma modunu hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra oyunun ikiye ayrılışıyla karşı karşıya geliyoruz.

Taekwondo Game

İlk modumuz solo mod. Bu modda adından da belli olduğu üzere tek başınıza bilgisayara karşı mücadele etmekteyiz. Ancak korkmanızı gerektirecek şekilde tek düzelik üzerine kurulmamış, aksiye hikayeleştirilerek zenginleştirilmiş.

İkinci modumuz ise multi mod. Bu modda da diğer oyuncular ile mücadele etmemiz gerekiyor. Zaman zaman eşleştirme için beklenen zaman olması gerektiğinden fazla olabilse de beklendiğine gerçekten değiyor.

Taekwondo Game

Oynanış, standart dövüş oyunlarındaki rakibin can değerini eritmekten ziyade; sahip olunan enerji ile yapılan  başarılı hamleler sonrası puan toplama üzerine kurulmuş. Bu güzel düşünülmüş ince ayrıntıyı da ekledikten sonra sizleri bu oyunun keyfiyle baş başa bırakabiliriz.

Stamina adı verilen enerji sistemiyle her bir hareket değerli kılınmış. Bu sayede de rastgele tuşlara basan kullanıcılar olması gerektiği gibi cezalandırılmış. Basitliğin mükemmellikle muhteşem uyumunun arayüzde karşımıza çıkması biz oyun severleri oldukça mutlu etti.

Taekwondo Game oyununu Google Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts