Tanks A Lot! – Gerçek Zamanlı Multiplayer Battle Arena

Tanks A Lot

Tankını Seç Rakiplerini Yok Et!

Fazlasıyla hareketli ve oldukça eğlenceli çok oyunculu Aksiyon türündeki Tanks A Lot ile karşınızdayız. Oyunda onlarca parça içerisinden seçerek kendi tankınızı oluşturup arkadaşlarınızla veya bireysel bir şekilde 3v3 PvP aksiyonunda arenanın hakimi olun. Rakiplerinize karşı farklı taktikler deneyerek üstünlüğü sağlayın ve oyunu kazanın.

Tanks A Lot, içerisinde dört farklı modu bulunduruyor. İster Klasik modda adrenalin dolu bir ölüm maçı geçirin, ister Arbede modunda kaynakları ele geçirmek için savaşın, isterseniz Battle Royale modunda ayakta kalan son tank siz olun isterseniz de Tank Topu modunda rakip tanklarla futbol oynayın.

Tanks A Lot

Bu saydıklarımız size yetmiyor mu, merak etmeyin bunların çok daha fazlası var. Makineli tüfekler, toplar, napalm, şok tabancaları, mitralyözler, plazma topları ve çok daha fazlası ile oyun tarzınıza en uygun silahı seçerek rakiplerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

Bunların yanında göğüs göğüse savaşmak isteyenler için tüfekler; teknoloji hayranları için lazerler ve uzun mesafe suikastçileri için de nişancı taretleri de bulunuyor.

Battle Royale modunda rakiplerinin oluşturduğu tankların patlatarak üstesinden gel, veya sinsi taktiklerini konuşturarak hayatta kalan ol. Unutmayın şimşek gibi hızlı ilerleyen her savaşta dikkatle hesaplanmış stratejiler derinlemesine bir deneyim gerektirmekte.

Hemen tanklarını özelleştir ve savaş meydanlarındaki yerini alarak tüm arenayı domine et. Hemen ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

Tanks A Lot’ı Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayın.

Tanks A Lot’ı App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler