Tekken Efsanesinin Mobil Oyunu Çıktı!

Tekken Mobil

Dövüş Oyunu Tekken, Mobil Oyunuyla Karşımızda!

Dövüş oyunlarının efsanesi tüm zamanların en mücadeleci oyunu Tekken efsanesi mobil oyunu ile karşımıza çıktı! 20 farklı karakteri ve mutlaka denemeniz gereken yüzlerce bölümüyle sizleri bekliyor. Bu karakterlerin arasında Paul, Kazuya, Xiaoyu, Law, Panda, Nina gibi efsane karakterler de bulunmakta. Bulunan her karakteri yükseltebilir ve yeni hamlelerin kilitlerini açabilirsiniz.

Oyunu tek başına oynamak isteyenler için hikaye modu bulunmakta ayrıca arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamanız da mümkün. Konsoldaki hissedilen atmosferi birebir yansıtan Tekken’de telefonunuz ne kadar sağlam donanıma sahipse o kadar yüksek performans sergilemekte. Düşük donanıma sahip olan cihazlarda zaman zaman takılmalar olabilir ve yükleme ekranı da ona göre yavaş ya da hızlı yüklenmekte.

Tekken - Kazuya

Ekranın sağ alt kısmında karakterin kendine özgü yetenekleri var ve kullandıktan sonra belirli bir süre beklemeniz gerekmekte. Karakterlerin vuruşları da bu sağ alt kısıma dokunarak ya da sürükleme işlemleri ile gerçekleşmekte.

Oyuna Kazuya olarak başlıyorsunuz ve yaptığınız dövüşleri kazandıkça yeni dövüşçüleri listenize ekliyorsunuz. Maçları kazandıkça dövüşçünüzün seviyesi yükseliyor ve tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Kazandığınız tecrübe puanlarını karakterleri geliştirmek için kullanıyorsunuz. Tecrübe puanlarının yanında ayrıca para ya da elmaslar ile de karakterinizi güçlendirmek mümkün.

Tekken

Oyunun hikaye modunda tüm karakterler ile sırasıyla dövüşüyorsunuz ve bunları listenize ekleyebiliyorsunuz. PvP modunda ise en iyi karakteriniz ile diğer oyuncuların karşısına çıkarak maçları kazanmaya çalışıyorsunuz. Etkinlik modunda ise belirli zamanlarda olan turnuvaları kazanarak süpriz dövüşçüleri kazanabilirsiniz.

Keyifli oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler