Telefonunuzda Oynayabileceğiniz En İyi Kriket Oyunları

Telefonunuzda oynayabileceğiniz kriket oyunları listesini sizlere hazırladık. Bu liste içerisinde sizleri eğlendirebilecek kriket oyunları bulunuyor.
Telefonlarda oynayabileceğiniz en iyi kriket oyunları
Telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi kriket oyunları.

Telefonunuzda oynayabileceğiniz kriket oyunları listesinde yer alan oyunları eğer spor oyunlarından hoşlanıyorsanız çok seveceksiniz. COVID-19 virüsünden sonra spor faaliyetleri durduğundan dolayı insan evde de olsa bir spor aktivitesi yapmak veya hiç çoktan telefonda veya başka bir yerde oynamak istiyor. Bu yüzden bizde bu konuyu ele alarak bu listeyi hazırladık.

En İyi Mobil Kriket Oyunları

Pandemi döneminde evde canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz kriket oyunlarını listeledik. Bu liste içerisinde birbirinden farklı güzel, eğlenceli ve popüler kriket oyunları bulunuyor. Şu anda, mobil oyunlara ilgi giderek daha da arttığından dolayı insanlar telefonlarında spor oyunları oynamak istiyorlar.

Telefonlarda oynayabileceğini kriket oyunları
Telefonunuzda oynayabileceğiniz kriket oyunları listesini sizler için hazırladık. Bu listeye göz atarak sevdiğiniz oyunu indirebilirsiniz.

Bu kriket oyunlarını oynayarak, hem kriketin nasıl oynandığını öğrenmiş olursunuz hem de canınızın sıkıntısını giderebilirsiniz. Ayrıca bu oyunları arkadaşlarınıza önerebilir ve hatta onlarla birlikte oynama şansı bile yakalayabilirsiniz. Bu yüzden bu listeye bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

World Cricket Championship 2

World Cricket Championship 2
World Cricket Championship 2 oyununda, büyük turnuvalara katılabilir ve eğlenebilirsiniz.

Dünya Kriket Şampiyonası’nın geliştiricisi olan Nextwave Multimedia, oyun serisinin ikinci bölümünü yayınlıyor. Genellikle bu oyun en iyi mobil kriket oyunu olarak gösteriliyor. Oyun, Ashes, World Cup ve IPL dahil olmak üzere rekabet edebileceğiniz birden fazla lig bulunuyor. World Cricket Championship 2, bu oyunun içerisinde tam tamına 150 tane vuruş animasyonu bulunuyor.

Real Cricket 2020

Real Cricket 2020
Eğer gerçekçi grafikler istiyorsanız Real Cricket 2020 tam sizlere göre.

Real Cricket 2020, Nautilus Mobile App Private Limited tarafından geliştirilmiş ve oyuncuların karşısına sunulmuştur. Bu heyecan verici oyunu oynarken keyfini çıkarmanız için Road To World Cup ve Classic Indo-Pak Turnuvası gibi modlar bulunuyor. İlginç olan özellik ise gerçek zamanlı Multiplayer özelliğine sahip olması. Facebook bağlantısı üzerinden diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

Sachin Saga Cricket Championship

Sachin Saga Cricket Championship
Sachin Saga Cricket Championship oyunu, ünlü kriket oyuncusu Sachin Saga’yı anlatıyor.

Sachin Saga Cricket Championship, efsanevi Hint Kriketçisi Sachin Tendulkar’ın hikayesine dayanıyor. Oyun içerisinde keşfedebileceğiniz çok sayıda mod bulunuyor ama bunlar arasında en iyisi, Sachin karakteriyle Efsanevi Modda oyun oynamak oluyor. Bu mod oyuncular tarafından çok seviliyor. Ayrıca Çok Oyunculu modda bile diğer oyunculara karşı rekabet edebiliyorsunuz.

Stick Cricket Premier League

Stick Cricket Premier League
Stick Cricket Premier League en popüler kriket oyunlarından biri olarak tanımlanıyor.

Stick Cricket Premier League oyunu 2020’nin en iyi mobil kriket oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu oyunun grafikleri biraz çizgi film karakterine benzemiş olsa da oyuncular tarafından çokça oynanır durumda. Bu popüler oyun içerisinde çeşitli oynanabilecek modlar bulunuyor. Bu oyunu oynarak neler yapabileceğiniz keşfedebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts