Tepsi Tepsi Kelimeler! – Kelime Tatlısı

Kelime Tatlısı

Moralabs’dan eğlenceli bir kelime bulmaca oyunu: Kelime Tatlısı

Moralabs’ın yeni oyunu Kelime Tatlısı, 24 Haziran’da App Store ve Google Play Store’da yayınlandı. Kelime Tatlısı, 300’den fazla bölümün 1000’den fazla kelimenin olduğu birbirinden eğlenceli bulmacalardan oluşan bir mobil oyun.

Mutfak konsepti ile kelime bulmaca tarzını birleştiren Kelime Tatlısı oyununda, oyuncuya bir tabak içinde karışık harfler veriliyor. Bu harflerden farklı ve anlamlı kelimeler yaratması ve tepsideki kutulara yerleştirmesi bekleniyor. Tepside olmayan ama yine de anlamlı olan kelimeler ekstra kelime olarak sayılıyor ve bulunan ekstra kelimeler, taşa dönüşüyor. Sahip olunan taş miktarına göre ipucu alınabiliyor ve bulmacalar daha hızlı çözülebiliyor. Dolayısıyla ne kadar çok kelime bulunursa, o kadar hızlı ilerleniyor. Menü isimleri de çok tatlı olmuş; hafif tatlılar, kurabiyeler, kekler, yabancı tatlılar, sütlü tatlılar, şerbetliler. Bölümler kolaylık derecesine göre kolaydan zora doğru oynanabiliyor.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=s6-eMddBYrg” hd=”1″]

Oyun, iOS platformunda 8.0 veya daha üst sürümünü gerektirirken, iPhone, iPad, iPod touch ve Android ile uyumludur. Ayrıca, internet olmadan da oynanabilen bir oyun olduğu için metroda, otobüste, evde, dışarıda, istediğiniz yerde özgürce, internet olmadan da oynanabiliyor.

Moralabs Oyun Geliştirme Firması yazımızdan Moralabs hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Moralabs’ın bilgi yarışması oyunu Sorupanda oyununa da göz atabilirsiniz. Ayrıca yaz stajı düşünenler için sayfamızda firmaların staj alım haberlerini yayınlıyoruz, haberleri kaçırmamak için Facebook sayfamızı takip edin!

Kelime Tatlısı oyununa Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

 

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler