The Fear 3: Karabasan Vahşet Evi Oyna

The Fear

Korku oyunları arasında önemli bir yere erişen The Fear 3: Karabasan Vahşet Evi, konusu ve grafik yapısı ile oyuncuları kendisine çekiyor. Özellikle mobil korku oyunları ile yakından ilgilenen kişilerin ilgisini çeken yapım, aynı zamanda yerli olmasıyla da önem teşkil ediyor.

The Fear 3 Korku Oyunu Oyna

Boomerang Games tarafından geliştirilen ve özgün bir hikaye işleyişine sahip olan oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz olacak şekilde yayınlanan The Fear 3 korku oyunu, Android işletim sistemine sahip cihazlar adına indirilebiliyor. Özellikle ürkütücü ve korku dolu oyunlardan hoşlanıyorsanız The Fear 3: Karabasan Vahşet Evi tam size göre.

Dağ evine yerleşen karakterimiz, burada esrarengiz olaylar yaşamaya başlıyor. Çeşitli sesler duyan ve bununla birlikte kendisine farklı varlıkların musallat olduğuna şahit olan karakterimiz, korku dolu anlar yaşıyor. Hikaye örgüsünü tamamlamalı, ayrıca karakterimizin yaşamasını sağlamalıyız. Bunları yaparken atmosferin içerisine kapılabilir, kendinizi korku dolu bir evrenin içinde bulabilirsiniz.

the fear 3
The Fear 3

The Fear 3 Özelliklerinde

  • Cin, şeytan, deccal, öcü ve gulyabani gibi varlıklar ile korku dolu bir deneyim
  • Korku dolu atmosfer içerisinde size tuzak kuran büyülü bir düşman
  • Çözülmeyi bekleyen hikayeler, lanete uğramış düşmanlar ve korku evinde sizi bekleyen korkunç maceralar
  • Sis ve kasvet dolu bir atmosfer içerisinde düşmanlar ile mücadele etmeye çalışmak

The Fear 3 İndir

Android korku oyunları arasında önemli bir başarı kazanan The Fear serisi, Karabasan Vahşet Evi ile geri dönüyor. Serinin üçüncü oyunu olan yapım, hem ülkemizde hem de dünyada beğenilerek oynan seriyi tekrardan akıllı cihazlarımıza getiriyor. Üstelik bu kez daha da artan korku unsurları ile birlikte. Ayrıca ücretsiz olan oyun, bu sayede The Fear 3 APK indir arayışına girmenizi önlüyor.

Eğer oyunu oynamak istiyorsanız en az Android 4.1 ve üstü bir işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Güncel bir akıllı telefona veya tablete sahipseniz bu durum adına endişe etmenize gerek yok. İlk indirme boyutu 53 MB olan oyuna Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz. Yapım içerisinde daha hızlı ilerleme kaydetmek isterseniz oyun içi satın alım fonksiyonunu kullanabileceğinizi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler