Balık Tutan Bu Sefer Bir Kedi – The Fishercat

The Fishercat
The Fishercat

The Fishercat, adada yaşayan ve balıkçılıkla geçimini sağlayan kedimize balık tutmak tutması için yardım ettiğimiz bir oyun. Klasik türdeki oyunları seviyorsanız eminiz bu oyunu da çok seveceksiniz.

The Fishercat

Mesleği balıkçılık olan ya da hobi olarak balıkçılıkla ilgilenenler çok iyi bilirler ki tutulan balıkları koydukları yerde her zaman bir misafirleri olur. Bu da büyük çoğunlukla kediler olmakta. Kediler, kendi paylarına düşeni almak için hiç üşenmeden gerekirse bütün gün o kovanın çevresinde dolaşırlar. Gün sonunda da payların alır ve bir güzel karınlarını doyururlar.

Kediler, evcil hayvan oldukları için karınlarını doyurmak için avlandıklarına pek şahit olamayız. Ancak durumlar bu sefer biraz farklı. The Fishercat, adada yaşayan ve balıkçılıkla geçimini sağlayan kedimize balık tutmak tutması için yardım ettiğimiz bir oyun.

Fishercat

Balık tutma oyunlarına bir hayli alışkınız fakat balık tutanın bir kedi olması işleri biraz ilginçleştiriyor. Oyundaki gerekli eğitici talimatları aldıktan sonra ilk balık tutma deneyimini yaşayabiliriz. Oksijen tüpünü ve zıpkınımızı alıp suya daldıktan sonra etraftaki balıklara nişan alıp zıpkını hedefe doğru ateşliyoruz. Oksijen tüpü bitene kadar olabildiğince fazla balık yakalamalısınız. Oksijen tüpü bittiğinde ise tekrardan teknemize dönüp tuttuğumuz balıklardan kazandığımız puanları topluyoruz.

Oyunun en zevkli yanlarından biri de sürekli olarak yeni ekipmanlar alıp, bunları geliştirebiliyor olmamız. Yepyeni zıpkınlar, tekneler, balık ağları, çeşit çeşit yemlerin yanı sıra oksijen tüpünü de geliştirerek daha fazla süre su altında kalarak daha fazla balık tutabiliriz. Şimdiden uyarmalıyız ki bu oyun klasikleşmiş balık tutma oyunlarına kıyasla sizleri kendine bağlayabilir.

The Fishercat Downlad

The Fishercat oyununda balıkçı rolünde kedinin olması genel anlamda oyunun akışını benzerleri arasında bir fark yaratsa da özellikle eğlenceli müzikler ve oldukça sevimli grafikleriyle oyuncuyu kendine çekmeye başarıyor. “Sıkıysa yakala” sloganıyla da sizleri denizlerden okyanuslara kadar götürüp küçük balıklardan devasa büyüklükte olanlara kadar avlayabilmeyi sağlıyor. Yakaladığınız balıklarla ise istediğiniz gibi dekora edebildiğiniz bir akvaryum oluşturabilirsiniz.

The Fishercat’i Google Play Store ve Apple Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler