The Sims Mobil Simülasyon Oyunu

The Sims Mobile
The Sims Mobile

En yeni ve en güncel oyun haberlerini sizlere vermeye devam ediyoruz. Bugünkü ele aldığımız oyun Electronic Arts‘ın eğlenceli simülasyon oyunu The Sims Mobil. Bu arada en güncel ve en yeni mobil oyunlardan hemen haberdar olmak için sitemizin bildirimlerini açabilirsiniz.

The Sims Mobil ile Hayatı Oynayın!

The Sims Mobil ile yaratıcılığınızı konuşturarak simlerinizi farklı görünüşler ve kendine has kişiliklerle özelleştirin. Onlarara farklı karakter özellikleri ekleyebilir, giysiler ve saç stilleriyle istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Daha önce hiçbir mobil oyunda görülmemiş ayrıntılar ile Sim’lerinize kolayca kusursuz bir ev yapın. En sevdiğiniz tasarımlar ve dekorlar arasından seçerek evi istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kariyer hedeflerine ulaşan, hobilerini gerçekleştiren, diğer Sim’ler ile arkadaşlıklar kuran ve yaşam tarzlarını geliştiren karakterlerinizin hayatlarındaki neşeli anlara tanıklık edin. The Sims Mobil’de arkadaşlarınızla partiler yaparak kasaba halkıyla sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca özel etkinliklere de katılmayı unutmayın.

The Sims Mobile

The Sim Mobil – Ev Oluşturma

Karakterinize hayatın her güzelliğini keşfedebileceği bir ev tasarlamaya ne dersiniz? Çeşitli mobilyalar, ev aletleri, süslemeler, duvar kağıtları ile evin düzenini ve tasarımını isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Evinizi tamamladıktan sonra karakterinizi dışarı çıkararak onları restorant, gece kulübü ve daha birçok özelleştirilmiş mekanı keşfetmesini sağlayın.

The Sims
The Sims Mobile

The Sims Mobil – Karakterlerinizin Yaşam Tarzına Yön Verin

Simlerinizin görüşünü oldukça önemlidir. Saç stili, kıyafet, makyaj ve birçok aksesuar ile onları olabildiğince şık tutmalısınız. Karakterinizi özelleştirdikten sonra Moda Dükkanı’nda Izzy Fabulous ile sıra dışı bir gardırop oluşturun. Her bir Sim için birbirinden farklı kişilik özellikleri seçebilirsiniz. Bu kişilik özelliklerine deneyimleriniz arttıkça yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kariyer ve hobilerden, ilişkiler ve ailelere karakterlerinizin yaşam hikayelerini yönlendirin. Bir doktor veya polis gibi heyecan verici kariyerler ile aşçılık ve gitar çalma gibi hobiler edinin. Diğer sim’ler ile arkadaşça veya romantik ilişkiler kurun. Hareketleriniz ile onları etkilemeye çalışın. Daha sonrasında bir aile kurun ve gelecek nesillere yol açın. The Sims Mobil’de isterseniz arkadaşlarınızla birlikte de oynayarak vakit geçirebilirsiniz. Simülasyon oyunu The Sims Mobil’de Sim’lerinizle sıradan ve önemli anlar yaşarken bağlantı kurmanın bin bir yolunu bulacak ve hayatın onları nereye taşıyacağını göreceksiniz!

The Sims Mobil‘i bir an önce oynamak için Google Play Store ve Apple Store‘dan indirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dcDy1CCd-F8

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler