Ticket to Ride: Efsanevi Masaüstü Oyun, Mobil Cihazlarda!

ticket to ride

ticket to rideDays of Wonder firmasının en çok satan masaüstü oyunlarından olan Ticket to Ride uygulama marketlerde de türünde en çok satan oyunlardan birisi oldu. Mobile özel olarak da masaüstü versiyonununda olmayan Hindistan haritası da oynanabilir haritalara eklendi. Öğrenmesi bir dakika, ustalaşması bir ömür sürer şeklinde tanıtılan yapımda, yaklaşık 50 milyon kez oyun oynanmış ve her 4 saniyede bir yeni bir oyun açılıyor. Yeni kullanıcı arayüzü ve yeni sosyal medya entegrasyonları da sunan oyunda en sevdiğiniz anları arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Ticket to Ride öğretilmesi en kolay, en basit oyunlardan biri. Bu kadar basit kuralları olmasına rağmen hem oyunculara hem de ailelere hitap edebilmesi Ticket to Ride’ı başarısını açıklıyor. İster ailenizle, ister oyuncu arkadaşlarınızla oynayın bu oyundan zevk almamanız mümkün değil. Hızlı, akıcı bir oyun mekaniğine sahip Ticket to Ride hem şans hem de taktik öğeleri içeriyor.

10 senedir piyasada olduğu ve popüllerliğini kaybetmediği için Ticket to Ride’ın bir çok farklı versiyonu bulunuyor. Avrupa, İsviçre, Afrika gibi bir çok farklı haritası bulunuyor.

Çevrimiçi olarak diğer platformdaki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Android, iPhone, iPad, Linux, Mac ve bilgisayar oyuncuları. Çevrimiçi oyuncu topluluğunun büyük olduğu bu oyunda, kendinize on binlerce rakip bulabilirsiniz. Tek başınıza oynamak istiyorsanız, oyunun size sunduğu 4 tane yapay zeka size yeterince zorluk çıkaracaktır!

Oyuna yeni haritaların eklenmesi de bitmiyor, şuanda Avrupa, İsviçre, 1910 Amerikası, Efsanevi Asya ve Hindistan haritaları mevcut.

Eğer oyun sizi zorlar ise, her zaman öğretici sekmesinden yapımcıların sizin için hazırladığı öğreticiyi(tutorial) izleyip kendinizi oyuna biraz daha ısındırabilirsiniz!

Ticket to Ride oyunu Pocket Gamer tarafından 10 üzerinden 9 puan alarak kendini de büyük mecralara kanıtlamış bir oyun.

Kondüktörün mesajlarını kaçırmayın!

Uygulama içi satın almalarla da oyununuza katkı yapabileceğiniz yapım, App Store’da 2.99 $’a Google Play’de ise 8,91 tl’ye satılıyor.

App-Store’dan indir! Google Play’den indir!

Oyunun Türkçe inceleme videosu çekildi. Bi Meriç Bi Ebru kanalı Ticket to Ride’ı sizler için oynadı. Oyunun oynanışını buradan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler