Toca Kitchen 2 İncelemesi

Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2

Eğitici mobil oyunlar arasında muhteşem bir popülerlik yakalayan Toca Kitchen oyunu 2. Versiyonu ile oyun sever çocukların arasına geri döndü. 8 yaş ve altı için geliştirilen Toca Kitchen 2 oyunu tüm küçük şefleri dilediğince yemek yapmaya çağırıyor. Üstelik yepyeni aletler, yemek tarifleri ve konukları ile eğlenceli mutfağında harikalar yaratabiliyorsunuz. Açıkçası oyun çocukların ilgisini çeken başarılı görselleri ve sesleri ile başarılı bir hava oluşturmuş.

Eğitici mobil oyunlarının öneminin giderek artığı bu günlerde Toca Boca firması tarafından hazırlanan Toca Kitchen 2 çocuğunuz sınırı olmayan farklı fikirlerle gelecekte de üretken bir birey olma yolunda ilk adımlarını atmasını sağlıyor. Toca Kitchen 2 ilgi çekici görselleri ile çocukların vazgeçemeyeceği başarılı bir oyun haline dönüşmüş. Aynı zamanda bu oyun çocuğun eğlenirken öğrenmesine de oyun içeriği ile olanak sağlıyor. Toca Kitchen 2 Çocuğumuzun eğlenirken yaratıcı olmasını destekleyen ve kendi tarzını küçük yaşlarda ortaya çıkarmasına yardımcı olması ile çok ince düşünülerek tasarlanmış.

Toca Kitchen 2
Toca Kitchen 2

Malzemelerini belirle ve yemeklerini yapmaya başla.Kural ya da stresin olmadığı bu oyunda sadece yemekler çocukların hayal dünyası ile şekilleniyor. Geniş ve tamamen size ayrılmış mutfakta tam 6 farklı mutfak robotu bulunmakta. Mutfağınıza farklı farklı konuklar alabilir onlara istediğiniz yemekleri yapabilirsiniz. İster konuklarınıza havuç kızartma ile birlikte tavuk suyu verin yüzlerinde ki ifadeyi görüp eğlenin, isterseniz de harika yemekleriniz ile konuklarınızı kendinize hayran bırakın.

Toca Kitchen 2 Oyununun Özellikleri

  • Yepyeni yemekler eklenerek mutfak çeşitlendirilmiş.
  • Ketçap, sos, soya sosu gibi yeni çeşniler eklendi.
  • Yemeklerinizi tatmak için sabırsızlanan yeni konuklar.
  • Yeni meyve sıkacağı ve harika bir fırın
  • Kocaman bir Fritöz! Artık her şeyi rahatça fritözde kızartabileceksin. Sınır yok. Unutma! Fritözde kızarmış çileğe ne dersin?
  • Oyun içinde üçüncü taraf bir reklam veya uygulama içi satın alma bulunmuyor.
  • Toca Kitchen 2 ile konuklara daha fazla reaksiyon eklenmiş yani yaptığın yemeklerden daha çok iğrenecekler, bu sana daha da eğlenceli gelecek.

Toca Kitchen 2 İndir

Mükemmel içeriği ile eğitici mobil oyunlar içerisinde büyük bir beğenilme kitlesine sahip olan ve çocuklarımızın yaratıcılığının daha küçük yaşlarda gelişmesine katkı sağlayan Toca Kitchen 2’yi indirmek için herhangi bir para talep edilmiyor sizden. Sadece çocuğunuzun oynayabileceği bir akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızın olması yeterli olacaktır.

108 MB’lık boyutu ile ortalama bir oyun görünümüne sahip olan mobil oyun orta segment bir akıllı telefonlarda rahatça çalışmaktadır. Çıktığı günden itibaren 50 milyondan fazla indirilen Toca Kitchen 2‘ye buradan ulaşabilir, hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler