Çiftlik Kurma Oyunu – Township Oyna

township oyna
Township Ücretsiz Mobil Oyun

Township Çiftlik Oyunu Oyna

Büyük mobil oyun firmasi Playrix Games tarafından geliştirilen Township oyunu bir şehir ve çiftlik kurma simülasyonu. Hayalinizdeki şehri kurmanın tam zamanı! Bu oyun size istediğiniz tarzda bir çiftlik hayatını kurmak için tüm olanakları veriyor. Çiftliklerdeki mahsulleri hasat edin, bunları tesislerinizde işleyin ve şehrinizi geliştirmek için mallarınızı satın!

Bunları yaparken ticari ilişkilerinizi geliştirin. Egzotik ülkeler ile ticarete başlayın ve ekonominizi güçlendirin. Şehrinizi geliştirmek için yapmanız gereken bir çok iş var. Restoranlar ve sinemalar açın, toplulukların eğlenebileceği ve toplanabileceği binalar inşaa edin. Böylelikle şehrinize ayrı bir tat katın.

Peki bu inşaat için neler gerekiyor? Madenler önemli bir element. Madenleri keşfedin ve antik yapıları bulun. Şehrinizi zenginleştirmek için bunlar gerekecek! Şehir kurma oyunları sizi her zaman kaynak toplamaya yönlendirir. Township’de bu özellik bir hayli detaylı.

Hayvanat bahçenizi kurun ve istediğiniz hayvanları besleyin. Farklı adalara ve şehirlere gidip, çeşitli hayvanları bulun, istediklerinizi kendi hayvanat bahçenizde besleyin! Hem çiftçi, hem de belediye başkanı olmaya hazırsanız, Township oyun özellikleri hakkında konuşalım!

Township Oyun Özellikleri

 • Hayalinizdeki şehri oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı binalar ve süslemeler
 • Fabrikalarınızda büyümek ve daha sonra işlemek için çeşitli ürünler
 • Doldurmanız gereken siparişlerle eğlenceli, karizmatik kasaba halkı
 • Kasabanızın madenleri değerli ve toplamak için eski eserler ile dolu.
 • Bakımı için güzel hayvanlar
 • Yönetilecek ve genişleyecek çiftlikler
 • Adalardan getirilen egzotik ürünler
 • Hayvanları bile yetiştirebileceğiniz bir hayvanat bahçesi
 • Özgürlük Heykeli, Big Ben ve daha birçoğu gibi şehrinizi süslemek için kullanabileceğiniz ülke bayrakları ve ünlü simge yapıları!
 • Facebook ve Google+ arkadaşlarınızla oynayın, oyun topluluğunda yeni arkadaşlar edinin kendi klanlarınızı yaratın!

Township ücretsiz bir mobil oyundur. Oyun içerisindeki eşyalar gerçek parayla satın alınabilir.

township oyna
Township – Şehir ve Çiftlik

Township İnceleme

En çok beğenilen inceleme yorumu: 

Daha önce hiç bu oyuna bağımlı olmamıştım. Bir şekilde Farmville’e benzer, ama 1000x daha iyi. İlk olarak, bu oyunu oynayabilmek veya senkronize edebilmek için bir Facebook hesabına ihtiyacınız yoktur. Cep telefonumda ve tabletimde bu oyun var ve mükemmel senkronize. Oyun benim Facebook’uma bağlı değil. Pek çok benzer oyundan farklı olarak, bu oyun, oyunda çok daha fazlasını elde etmek için kendi paranızı harcamanızı gerektirmiyor, bu harika bir şey! Eğlenceli ve ilginç bir şekilde devam ettirmek için büyük oyuna farklı mini oyunlar oynadıkları gerçeğini beğeniyorum. Harika iş Playrix Oyunları, devam et!

Angelene Spies

Township APK İndir

Popüler oyun Playrix Games tarafından ücretsiz sunulan bir oyundur. Google Play Store üzerinden Township APK indirebilirsiniz. Oyun yaklaşık 95 MB civarındadır. Sık sık güncelleme ve oyuna yeni içerikler gelmektedir. Şu an için oyunun 50 milyondan fazla oyuncusu var. Oyunda satın alınabilecek eşyaların değeri TRY 0.59 – TRY 449.99 arasındadır.

Hazırsanız şimdi Township indir!

 

Total
0
Shares
2 Yorum
 1. townshop oyunununda 105 levelim fakat 5 gündür oyun açılmıyor kilitlendi sanki ne olur bi çözüm bulun 3 senmizi çöpemi atalım ayrıca oyunu cok seviyorum ama 5 gündür sinir oldum oyun açmıyor bir yardım lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler