Traffic Tour – Yeni Nesil Mobil Yarış Oyunu

Traffic Tour Oyunu Oyna
Traffic Tour Oyunu

Traffic Tour oyunu yeni nesil modern mobil yarış oyunları arasında adeta bir yıldız gibi parlıyor. Yüksek grafikler ve yumuşak bir sürüş için özel oluşturulmuş kontrol mekanizması ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunuyor. Wolves Interactive firmasının mobil oyun dünyasına sunduğu bu oyun ile eğlencenin zirvesine çıkmaya hazır olun. Aracınızı sınırsız uzun yollarda, akan trafiğin içinde sürerek araba kartları toplayın ve yepyeni arabaların kilidini açın. Traffic Tour oyunu gerçek ses efektleri ve kamera açıları ile adeta gerçek bir araba sürüyor hissini başarı ile yansıtıyor. Ayrıca oyunda kendine özel modlar ile farklı şekillerde oyun oynamanın zevkine varabiliyorsunuz.

Traffic Tour Oynanışı

Oyun genel anlamda bir mobil yarış oyunu olsa da oyun içinde birçok farklı modlar olması oyun içi çeşitliliği artırmış. Traffic Tour oyununda amacımız ister yarışlara katılarak istersek de sonsuz sürüş modları ile para kazanmak ve yeni model arabaların kilidini açarak koleksiyona eklemek oluyor. Traffic Tour oyununun en sevdiğimiz özelliklerinden biri de çoğu mobil yarış oyununda bulamadığımız, online çok oyunculu yarışların olmasıdır. Bu sayede arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile kıyasıya bir yarış içine girebilir, araba sürüşü ustalığınız ile onları alt edebilirsiniz.

Traffic Tour Oyunu İndir
Traffic Tour Oyunu

Oyunda ayrıca daha başarılı olabilmemiz için dikkat etmemiz gereken birçok unsur bulunmakta. Bu unsurlara dikkat ederek daha başarılı bir oyun kariyerine sahip olabilirsiniz. Oyun içinde 100kmh/s hızın üstüne çıkarak, ekstra puanlar ve paralar toplayabilir, yeni arabalara daha kolay ulaşabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise geceler konseptinde oynanan oyunlarda ve ters şeritte araba sürerek ekstra para kazanılmasıdır. Tabi diğer yarışçılarla kıyasıya yarışırken de nitroyu doğru zamandan kullanarak ekstra puanlar elde edip, diğer yarışçıları fark ile yenebilirsiniz. Traffic Tour oyunu geniş oyun özellikleri ile inanılmaz bir oyun zevkini kullanıcılara sunuyor.

Traffic Tour Oyunu Özellikleri

 • Limitsiz oyun oynanışı için yakıtsız oyun modu
 • Farklı kamera tipleri ile dilediğiniz görünümde araba sürme fırsatı yakalıyorsunuz.
 • Farklı kontrol seçenekleri
 • Çok oyunculu, sınırsız, kariyer, zaman sınırlı, serbest sürüş olmak üzere 5 farklı oyun modu
 • Kariyer modunda 100 farklı görev yapabilme şansı
 • Otobanlar, şehirler, çöller, yağmurlu, ve karlı alanlar olmak üzere 5 farklı oldukça gerçekçi alan dizaynları
 • Özellikleri ve dış görünüşünü istediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz tam tamına 40 adet farklı araba
 • Araba kartları toplayarak veya satın alarak yeni arabalar satın alabiliyoruz.
 • Trafikteki araçlar çeşitli tutularak oyunda sıkıcılığın önüne geçilmiş.
 • Çok oyunculu mod sayesinde arkadaşlarınızla ya da dünyanın her yerinden diğer oyuncularla yarışabilme imkanı
 • Gerçekçi ve yumuşak sürüş simülasyonu sayesinde gerçek araba sürüyor hissi

Traffic Tour Oyunu İndir

Oyunu tasarlayan firma, mobil yarış oyunları arasında modernliği ve klasik oyun tarzını başarıli bir şekilde birleştirmesi ile ön plana çıkıyor. Oyun çıktığı günden beri yarış oyunları arasında hiç bitmeyen bir popülerliği sahip diyebiliriz. Üstelik oyunu indirip oynaması hem çok basit hem de ücretsiz. Siz de dilediğiniz her vakit internetli veya internetsiz ortamlarda oyunu mobil cihazlarınızdan ve tabletlerinizden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Andorid ve İos işletimciye sahip cihazlarla oynanabilen oyun, aynı zamanda reklam sevmeyenler için de oyun içi bir avantaj sunuyor. Oyunda belli bir ücret ödeyerek oyun oynarken çıkan reklamların önüne geçebiliyorsunuz. Bu özelliği ile diğer oyunlara oldukça büyük bir fark yaratıyor. Çıktığı günden beri 10 milyondan fazla indirilen Traffic Tour oyunu, Android telefonlarda 88 MB’lık bir alan kaplıyor ve 4.1 ve üstü bir sürüme ihtiyaç duyuluyor. İos işletimciye sahip cihazlar için ise 8.2 ve üstü bir sürüm gerekirken, oyun 198 MB’lık alan kaplayarak orta sınıf bir büyüklüğe sahip olduğunu görüyoruz.

Siz de bu yeni nesil mobil yarış oyununu indirmek istiyorsanız Android işletimci cihazlar için buraya, İos İşletimci cihazlar için ise buraya tıklayarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler