Trap Labs Oyununda Bastığınız Yere Dikkat Edin!

Trap Labs
Trap Labs

Trap Labs oyununda şüphelerle dolu ilginç bir binada sıkışıp kalan Billy adlı karakterin tuzaklara yakalanmadan çıkışa ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Uzun yıllardır oyunlarda en çok kullanılan yöntemlerden birisi de tuzaklardır. Özellikle bulmaca, macera ya da strateji türü oyunlarda kendine yer bulan bu sinir bozucu detay oyuncuları çoğu zaman sinir krizleri geçirtecek seviyeye ulaştırır. Öyle ki, ciddi ilerlemeler kaydettiğiniz bölümlerde bir anlık dikkatsizlikle o tuzaklara yakalanmanız her şeyi sil baştan başlamanıza neden olabiliyor. Şu anlık bölüme kadar sadece ilerleyişin içinde yer yer bulunan tuzaklardan ve bunun bile oyuncuların sabırlarını zorladığından bahsettik. Peki ya tamamı tuzaklardan oluşan bir oyunu oynayacak sabra sahip misiniz?

Trap Labs

Trap Labs oyununda şüphelerle dolu ilginç bir binada sıkışıp kalan Billy adlı karakterin tuzaklara yakalanmadan çıkışa ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Trap-Labs

Bulmaca, strateji, beceri, zamanlama, refleks hızınız gibi pek çok etmeni bir araya getiren yapım, oyunlardaki tuzak kavramını adeta başka seviyelere taşıyor. Oyunun engelleri aşarak tek tük üst katlara tırmanıp çıkışa ulaşmak gibi oldukça basit bir hikayesi bulunuyor. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere işler hiç de o kadar kolay değil. Açılır kapanır karelerden oluşan yolları aşmanız gerekiyor. Bunun içinde tuzakların açılıp kapama hızlarını ve zamanlarını deyim yerindeyse pürdikkat izlemelisiniz. İlk başlarda size bir robot yol göstererek oyunun mantığını kavramanızı sağlıyor. Sonrasına ise her an ayağınızın altında açılabilecek kapaklara karşı çıkış kapılarına ulaşma maceranız ile baş başa kalacaksınız.

Trap-Labs

Karakterinizi dilerseniz joystick yardımıyla sürükleyerek dilerseniz de gitmek istediğiniz noktaya dokunarak hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca oyunun çizgi film tarzında göze hoş gelen oldukça başarılı grafikleriyle dikkat çektiğini de söylemeliyiz. Kendi başınıza oynayabildiğiniz gibi online olarak da oynayıp diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Son olarak söylemeliyiz ki  tek başınıza oynayabileceğiniz modda ilk 25 bölüm ile online olarak oynayabileceğiniz modlardan bir bölüm ücretsiz olarak sunuluyor. Geri kalan bölümleri ve modları açmak için ise 31,99 TL ödeyerek oyun içi satım yapmanız gerekmekte.

Trap Labs oyununa Google Play Store aracılığı ile indirip hemen oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler