Trenler Yarışıyor – Euro Train Racing

Euro Train Racing
Euro Train Racing

Kornalar çalındı, Euro Train Racing oyununda yarış başladı!

3 – 2 – 1 Yarış!

Çoğu kişi hayatında bir kez bile olsa tren yolculuğu mutlaka yapmıştır. Bitmek bilmeyen yollar, başka hiçbir yerde şahit olamayacağınız kartpostal tadında manzaralar, hele bir de günler süren yollarda yataklı vagonla seyahat ediyorsanız, unutamayacağınız deneyimler yaşarsınız. Bilenler bilir, trenle seyahat etmenin romantizmi yolculuğu uzatsa da bambaşka keyifler sunar.

Euro-Train-Racing-2019

Günümüzde bazı popüler tren hatları haricinde hızlı trenlerin hayatımıza girmesiyle birlikte uzun yolculuklar yavaş yavaş tarihe karışmaya başladı. Kalanlarda yukarıda dediğimiz gibi uzun tren yolculuğu deneyimi yaşamak isteyenler için bulunmaz bir nimet. Diğer yandan da hızlı trenlerin daha ne kadar hızlanabileceği deneylerine hatta birbirleriyle yarıştıklarına şahit oluyoruz.

Euro Train Racing oyununda ister single playere ister multiplayer olarak tren yarışlarına katılabildiğiniz bir yarış oyunu. Araba, motosiklet, uçak, tekne derken hemen hemen her aracın yarış oyunlarına alıştık fakat tren yarışları çok da denk geldiğimiz bir tür değil ve belki de bu yüzden oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Euro-Train-Racing-2019

Singleplayer modunda verilen görevleri tamamlayıp, para kazanmaya çalışıyoruz daha sonra da kazanılan parayla multiplayer modunda dünyanın her yerinden oyuncularla kıyasıya bir yarışa giriyoruz. Oyunun en önemli kilit noktaları; makas değişimlerini kaçırmamak ve ışıklara uyarak diğer trenlerle çarpışmamak. Gerek oynanışa gerek bahsettiğimiz noktalara çok kısa sürede alışarak hızlı trenlerin nefes kesici yarışlarına ortak olabilirsiniz.

Hız kontrol noktaları, hemzemin geçitler, istasyonlarda yolcu alıp–bindirme gibi detaylarla adeta makinist deneyimi yaşayabilirsiniz. Grafik kalitesinin yanı sıra kontrol sisteminin gerçekliği ve kolay yönetilebilmesi oyuna daha da çok değer katmakta. Para kazanıp seviye atladıkça kilidi açılan yeni trenlerle hızınız artıyor bu sayede multiplayer yarışlarda kıyasıya bir mücadelenin içine giriyorsunuz.

Euro Train Racing’i Google Play Store ve Apple Store aracılığı ile ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler