Trivia Crack Türkçe Oyunu

Trivia Crack Türkçe Oyunu Oyna
Trivia Crack Türkçe

Trivia Crack Türkçe oyunu büyük küçük herkesin oynayabileceği eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır. Tamamen ücretsiz olan mobil eğlence oyununda bilgin ile rakiplerini yenerek en akıllı sen olduğunu herkese ispatlayabilirsin. Oyun sürükleyicilik bakımından oldukça başarılı, bu oyunda kazandıkça öğreniyor ve öğrendikçe kazanıyorsunuz. Trivia Crack Türkçe eğlenceli, büyüleyici renkli grafikleri ve akıcı animasyon videoları ile aklınızı başınızdan alıyor. Her yaştan kişiye uygun birbirinden benzersiz ve orijinal soruları sayesinde aynı soruyla tekrar asla karşılaşmıyorsunuz. Etermax firmasının sunduğu eğlenceli mobil oyunu ile her an yepyeni bilgiler ediniyor ve kültür seviyenizi artırıyorsunuz.

Trivia Crack Türkçe Oyna

Trivia Crack Türkçe mobil oyununda birbirinden güzel düşünülmüş 6 farklı kategori yer alıyor. Oyunda kategorilerin bulunduğu bir çember karşınıza çıkıyor. Çemberi çevirerek karşınıza gelen soruyu cevaplamaya çalışıyorsunuz. Siz soruyu cevapladıktan sonra sıra rakibinize geçiyor. Rakibiniz de aynı işlemleri yaparak bu eğlenceli bilgi yarışmasında sizi yenmeye çalışıyor. Soru bildikçe puanlar kazanıp rakibinizi alt ediyorsunuz ve sıralamadaki yerinizi yükseltme şansına sahip oluyorsunuz. Üstelik oyunda arkadaşlarınla veya ailenle yarışabilir, 6 farklı tacı toplayıp yarışmayı kazanabilirsiniz. Oyunda yenilirseniz de rövanş seçeneği ile rakibinizden intikamınızı alma şansına sahipsiniz. Oyun içinde bir adette soru fabrikası bulunuyor bu fabrikada soru yazabilir, kendi sorularınızı üretebilirsiniz.

Trivia Crack Türkçe Ücretsiz Oyna
Trivia Crack Türkçe

Trivia Crack Türkçe akıcı bir Türkçe ile oluşturulmuş sorular ile de büyük beğeni topluyor. Bu sayede sorularda sorulmak istenen tam olarak anlaşılıyor ve sorular kolaylıkla cevaplanabiliyor. Bilgi seviyesine güvenen herkesin hiç sıkılmadan oynayıp kıyasıya mücadele edeceği, başarılı bir sosyal bir platform oluşturulmuş.

Trivia Crack Türkçe Özellikleri

  • Binlerce soru çeşidi ile sıkılmadan oynayacağınız harika bir bilgi yarışması.
  • Her yaştan bireye hitap eden soru altyapısı
  • Rakipler ile canlı sohbet imkanı
  • Aile arasında veya arkadaşlarınla kıyasıya yarışma şansı
  • 6 farklı kategori ile her alanda yarışabiliyorsun.
  • Soru fabrikasında kendine özgün soru yaratabilirsi
  • 20’nin üzerinde dil seçeneği
  • Başarılarınla kazanabildiğin koleksiyon kartlarını biriktirebilirsin.

Trivia Crack Türkçe İndir

Mobil oyun dünyasına çıktığı günden beri 100 milyondan fazla indirilen Trivia Crack Türkçe oyunu her geçen gün daha fazla indiriliyor. Tamamen Türkçe oynanabilen mobil eğlence oyunu kolay anlaşılması yönünden de kullanıcılardan tam not alıyor. Google Play Store’da sürekli en popüler oyunlar arasında yer alan bu oyunu oynarken telefonu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Android işletim sistemine sahip telefonlardan veya tabletlerde 85 MB’lık alan kaplayan bu oyunu indirmek için cihazınızın 4.1 ve daha üstü bir sürüme ihtiyacınız var. İos işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerde ise 414 MB alan kaplayan bu oyunu indirmek için İos 10.0 ve üstü bir sürüm gerekmektedir.

Kültür seviyenize güveniyorsanız bu harika eğlence oyununu hemen ücretsiz indirebilir, rakiplerine karşı kategori çarkını hemen çevirmeye başlayabilirsiniz. Oyunu Android cihazlar için buraya tıklayarak, İos cihazlar için ise buraya tıklayarak kolaylıkla indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler