Tüm Zamanların En Çok İndirilen Mobil Oyunları

Tüm zamanların en çok indirilen mobil oyunlar sizlere listeledik. Bu listeye göz atarak sizleri eğlendirebilecek en iyi mobil oyunu bulabilirsiniz.
En çok indirilen mobil oyunlar hangileri
En çok indirilen mobil oyunlar hangileri?

Tüm zamanların en çok indirilen mobil oyunlar hangilerini olduğunu araştırdık ve sizlere listeledik. Google Play Store, 2020 yılında en çok indirilen Android oyunların listesini yayımladı. Listede beklenmedik bir şekilde bir oyun türü öne çıkıyor. Ancak zirve de her zamanki gibi tahmin edebileceğiniz oyuna ait.

En Çok İndirilen Mobil Oyunlar

Şu anda, mobil oyunlara ilgi giderek daha da artıyor ve ayrıca seçim yapabileceğiniz birçok oyun da bizlerin karşısına sunuluyor. Eğer sürekli aynı oyunlardan sıkıldıysanız, bu listeye göz atarak hem en çok indirilen mobil oyunları görmüş olursunuz hemde kendinize güzel ve eğlenceli bir oyun bulabilirsiniz. Ayrıca internet ile oynanan oyunlardan sıkıldıysanız ve artık internetsiz oyunları denemek istiyorsanız bu liste içerisinde sevebileceğiniz bir oyunu mutlaka bulabilirsiniz.

Google Play Store'da bu yaz en çok indirilen mobil oyunları sizlere listeledik
Google Play Store’da bu yaz en çok indirilen mobil oyunları sizlere listeledik.

Oyunların bazıları sizleri biraz bulmaca konusunda zorlayabiliyorken bazıları ise stresinizi atma konusunda bir hayli yardımcı olacak. Ayrıca bu liste içerisinde küresel olarak popülerleşmiş oyunlar da bulunuyor. Ayrıca 100 MB altında depolama alanı kaplayan oyun önerilerinde de bulunduk. Bunun için “100 MB Altındaki En İyi Mobil Oyunlar” başlıklı yazımıza mutlaka göz atın.

Subway Surfers

Subway Surfers
Subway Surfers

Subway Surfers, oynanış mekaniği açısından Temple Runa’a oldukça benzeyen ve bir hayli popüler olan sonsuz koşu oyunudur. Subway Surfers oyununun en iyi tarafı, geliştirici ekibi bu oyuna her ay düzenli olarak yeni güncellemeler getirerek oyunun görünümlerini ve oyun içerisinde bulunan kostümleri güncelliyorlar. Kullanabileceğiniz pek çok karakterin yer aldığı Subway Surfers’ta güçlendiriciler de bulunuyor. Güçlendiriciler sayesinde oyun esnasında daha fazla yol katedebilirsiniz.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga
Candy Crush Saga

Bu tatlı bulmaca macera oyununda sonraki seviyeye ilerleyip o tatlı zafer hissini yaşamak için şekerleri değiştir ve eşleştir! Hızlı düşünceler ve akıllı hamleler ile bulmacaları çözmeye çalış; renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonların tadını çıkar! Peş peşe 3 veya daha fazla şeker eşleştirerek ve güçlendiricilerini akıllıca kullanarak hamlelerini planla ve ekstra zorlu bulmacaları çöz!

Garena Free Fire

garena free fire hesap koruma yöntemleri
Garena Free Fire

Garena Free Fire piyasadaki en popüler Battle Royale oyunlarından biri ve şu anda Play Store’da 100 milyondan fazla indirmeye sahip. Bu oyununda mekanik açısında diğer Battle Royale oyunları ile pek bir farkı yok. Oyun içerisinde 50 katılımcı bulunuyor ve maçlar on dakikalık oluyor, sizin de bu süre zarfında hayatta kalıp birinci olmanız gerekiyor. Maç sürelerinin kısa, sistem gereksinimlerinin az ve oyun kontrollerinin gerçekten iyi olması Free Fire’ın başarısının arkasındaki ana sebeplerden bazıları.

My Talking Tom

My Talking Tom
My Talking Tom

Oynayanlar, adeta sanal kedi ile bir bağ kuruyor ve onu gerçekten inanılmaz derecede sahipleniyorlar. Oynaması oldukça eğlenceli olan Benim Konuşan Tom’um oyununu oynarken, evcil kedinizin muhteşem renkli dünyasını kendi isteğiniz doğrultusunda şekillendiriyor, onu mutlu ediyor ve büyümesine yardımcı oluyorsunuz. Oyunda evcil hayvanına oldukça iyi bakmalısın. Oyun platformunda her ne kadar evcil kedinin adı Tom olsa da, siz kendi istediğiniz ismi verebiliyorsunuz sevimli kedinize. Onunla oyunlar oynuyor, her gün düzenli olarak besliyor, onu adeta yaşamınızın bir parçası haline getiriyorsunuz.

Temple Run

Temple Run
Temple Run

2011 yılında Imangi Studios tarafından IOS platformuna Arcade türünde çıkan oyun kısa süre içerisinde Android üzerine de çıkartıldı ve oyuncuların büyük oranda beğenisini aldı. Imangi Studios ilk oyunun olumlu yorumlar almasının ardından oyunu geliştirerek pek çok sürümünü ortaya sunmaya devam ediyor. Oyunda arkasından maymunların kovaladığı karakterinizi sağa sola yönlendirerek kaçıyorsunuz. Tabii çeşitli engeller oyunun olmazsa olmazı. İlk bakışta çok kolay gibi görünse de hiç öyle değil. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor ve işte tam bu noktada rekorunuzu kırdım derken bir anda düşmek sizleri hem üzüyor hem de sinir olmanıza neden oluyor.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing
Hill Climb Racing

Karakterimiz Newton Bill ile birlikte, daha önce keşfedilmemiş yerlere fizik kurallarına uyarak ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunda birçok farklı çevresel öge ve kullanıp geliştirebileceğimiz araç bulunuyor. Oyunu oynamak için ise bir gaz ve bir fren olmak üzere iki tuşumuz bulunuyor. Gaza çok basarsak aracın önü kalkıyor, takla atıyoruz ve Bill hassas boynunu kırıyor. Buna engel olmak için yavaş ilerlememiz ve aracımızın önü kalktığı zaman bol bol fren kullanmamız gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler