UNO Friends Oyna

UNO ™ & Friends
UNO ™ & Friends

Bir kart oyunu için tüm sevdiklerinizi aynı masa başında toplamanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur. UNO ™ & Friends oyunu ile artık UNO oyun destesine veya herkesin aynı masa başında toplanmasına ihtiyacınız kalmıyor. Yıllardır dünyanın en sevilen kağıt oyunları arasında gösterilen UNO artık mobil cihazlarınız ile rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. UNO ™ & Friends sizlere arkadaşlarınızla, ailenizle veya dünya çapında milyonlarca kullanıcı ile aynı anda çevrim içi bir şekilde eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz zamanlar sunuyor.

Eski bir tarihe dayanan klasik UNO oyunu bu mobil uygulamada modernize edilerek birçok yeni oyun modu ve turnuvalar eklenmiş. Grafik yapısı ve seri oyun modeli ile oyun sıkıcı yanlarından arındırılmış, dinamik bir içerik başarılı bir şekilde yansıtılmış. Bu özellikleri ile günümüz güncelliğini yakalayan oyunu saatlerce eğlenerek oynamak mümkün hale gelmiş. Üstelik dünya çapında oynanan bu oyun için herhangi bir saat sınırı da yok. Günün herhangi istediğin bir saatinde siz de bu milyonların oynadığı mobil oyun topluluğuna katılabilir, bu eğlenceli rekabetin tadını çıkarabilirsiniz.

UNO ™ & Friends Oynanışı

UNO oyununu toplam 108 karttan oluşan bir kart oyunudur. Kartlar kırmızı, yeşil, mavi ve sarı olmak üzere dört renge ayrılıyor. Aynı zamanda oyunda hareket kartları dediğimiz oyun içinde aksiyonu daha da artıracak kartlar mevcut. Bu kartlar ile oyun içi yön değiştirebilir, bir sonraki oyuncuyu engelleyebilir ya da oyunculara yerden ekstra kartlar gönderebilirsin.

UNO ™ & Friends
UNO ™ & Friends

İlk seviyelerde karmaşık bir oyun gibi görünsede alıştıktan sonra oyunun aslında çok basit olduğunu siz de fark edeceksiniz. Oyun başlangıcında her oyuncuya 7’şer kart dağıtılır ve ilk oyuncu yerdeki karta uygun bir kart ile oyuna başlar. Amacımız elimizde ki kartları rakiplerimizden önce bitirmek. UNO ™ & Friends oyununda en önemli püf nokta ise elimizde tek bir kart kaldığında UNO! diye bağırmamız gerekiyor. Aksi takdirde eğer bağırmayı unutursak ve sıradaki oyuncu kartını oynar ise ceza olarak elimize yeni 2 kart geliyor. UNO ™ & Friends oyunu ile aynı zamanda eşini yanına alıp eşli turnuvalarla ekip çalışmasının gücünü göstererek eğlenceyi ikiye katlaya bilirsin.  

 UNO ™ & Friends Özellikleri

 Öğrenmesi oldukça kolay bir tasarım

  • Turnuvalarda oyna ve bu eğlenceli oyunda şampiyonluğunu ilan et.
  • Takımını kur 2’ye 2 yarışma fırsatını yakalayın.
  • Farklı stratejiler geliştir ve yeni ortaklar kullan. 
  • UNO ortaklarının seviyelerini yükseltip daha güçlü ortaklar edin.
  • Kendi oyunlarını oluşturup arkadaşlarını davet etme imkanı tanıyor.

 UNO ™ & Friends İndir

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya meydan okuyup onlarla bu oyunu oynamak istiyorsan sen de bu oyunu ücretsiz bir şekilde mobil cihazına indirebilirsin. Tamamen online oynanan bu oyunda oyun içi sanal para alarak da gücüne güç katarak bu oyunu oynayabiliyorsun.

 UNO ™ & Friends, Android telefonlar için boyutunun ve sürümünün cihaza göre değiştiği ortalama bir oyun boyutuna sahiptir. İos işlemci cihazlar için ise 131,5 MB’lık bir alan kaplaması ve sürümünün 8.0 veya üstü olması gerekmektedir. GameLoft firmasının mobil cihazlarımıza getirdiği bu eğlenceli mobil kart oyununu aynı zamanda batarya dostu bir oyun olup telefonunuzu daha uzun ömürlü kullanmanıza olanak sağlıyor. Siz de boş zamanlarınızda sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayan bu oyunu indirmek istiyorsanız Android işlemci telefonlar için Google Play Store’dan, İos işlemci telefonlar için ise App Store’dan hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler