Vapurda, Gemide, Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

1 Temmuz Kabotaj Bayramı’na özel vapurda, gemide ve feribotta oynayabileceğiniz mobil oyunları listeledik.
Vapurda Gemide ve Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Vapurda Gemide ve Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Vapurda, gemide ve feribotta oynayabileceğiniz mobil oyunlar deniz korkusu olanlar için bulunmaz bir velinimet. Üç yanımızın denizlerle kaplı olduğu ülkemizde birçok kişi hayatında en az bir kere de olsa feribota, gemiye binmiştir.

Deniz Yolculuklarında Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

1 Temmuz Kabotaj Bayramı’na özel olarak vapurda, gemide ve feribotta oynayabileceğiniz mobil oyunlar listesi oluşturmak istedik. Bir yerden bir yere deniz yolu ile gitmek gerektiğinde bu her ne kadar eğlenceli olsa da belli bir süreden sonra bindiğiniz taşıtın suyun etkisiyle sallanması pek sevilen bir durum değil.

Demiz yolculuğunda mobil oyun oynamak
Deniz yolculuklarında mobil oyunlar oynayarak deniz korkunuzun önüne geçebilirsiniz.

Su üzerindeyken dalgalardan dolayı oluşan sallanma belli bir süre sonra o eğlenceli hissiyat yerini mide bulandırıcı bir duruma dönebiliyor. Böyle durumlarda karşı karşıya kalmamak için mobil oyunlar ile dikkatinizi farklı yönlere dağıtabilirisiniz.

Sea Port

Sea Port
Sea Port

Bir gemi yönetimi ve strateji simülatörü olan Seaport’u oynayarak bir adada kendi şehrinizi inşa edebilir ve nakliye kralı olabilirsiniz. Bu oyun sizi deniz imparatorluğunun zengin bir kralı haline getirecek ve deniz yolculuğunuzda sizleri bir nebze olsun rahatlatacak. Küçük teknelerden büyük konteyner gemilerine kadar geniş bir gemi filosunun kurucusu olun. Küçük şehrinizi büyütüp sonra da hayallerinizdeki büyük bir deniz imparatorluğu inşa edin. Bu gemi simulatörü, gerçek gemi ticareti, filo yönetimi ve şehir inşasını deneyimlemenize izin verecek.

Sea Bus Driving

Sea Bus Driving
Sea Bus Driving

Su üzerinde yüzen otobüs sürme oyunlarını seviyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise Sea Bus Driving oyunu tam size göre. Oyunda turistlere gerçek su macerası vermek için hemen otobüse atlayın. Bu oyunda gerçek bir su otobüsü şoförü olarak, ABD plajındaki turist taşıma görevini yerine getirerek su yüzeyinde su sörfü deneyimi yaşayacaksınız.

Sea World Simulator

Vapurda Gemide ve Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Sea World Simulator

Masmavi okyanusa dalın ve yolunuza çıkan diğer canlıları akşam yemeğiniz yaparak deniz dünyasını yönetin. Oyunda aç bir köpekbalığı olarak oynayın ve derin denizlerde Jurassic yaratıklarını yiyerek ziyafet çekin ya da eğlenmek için onları korkutun. Derin denizlerdeki yaratıkları ve diğer köpekbalıklarına saldırarak karakterinizi daha güçlü ve daha büyük hale getirebilirsiniz. Tüm avcılara karşı yarışarak besin zincirinin en üstünde olun!

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz
World of Warships Blitz

World of Warships Blitz, Wargaming’in oynaması ücretsiz bir mobil MMO aksiyon savaş oyunudur ve World of Warships Blitz’in en iyi ödüllü çevrim içi PC versiyonuna dayanmaktadır. World of Warships Blitz, 2. Dünya Savaşı deniz stratejisini ve aksiyonunu PC’nizden cep telefonlarınıza ve tabletinizde son derece sürükleyici, hızlı ve tempolu bir aksiyona çeviriyor.

Battle Warship: Naval Empire

Vapurda Gemide ve Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Battle Warship: Naval Empire

Deniz savaşlarının inanılmaz 3D interaktif strateji oyununda yenilmez donanma filolarının amirali olun. Deniz üssünüzü inşa edin ve güçlü filonuzu sayısız destansı deniz savaşlarına götürün. Arkadaşlarınızla birlikte ya da diğer oyuncularla birlikte ittifaklar kurarak birlikte güçlenin. Küresel dünyada korsanlara, deniz canavarlarına ve diğer oyunculara karşı savaşın.

King of Sails: Ship Battle

King of Sails Ship Battle
King of Sails: Ship Battle

18. yüzyıl gemileri ile heyecan verici PvP deniz savaşına katılarak tarihi savaşlar dünyasına yelken açın ve gemi yapımının altın çağında kaptan olun! Heyecan verici çevrim içi savaşlarda denizleri fethedin!

Warship Universe: Naval Battle

Vapurda Gemide ve Feribotta Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Warships Universe: Naval Battle

En iyi 3D savaş gemisi aksiyon oyunlarından birinde yenilmez donanma filolarının amirali olun. 2. Dünya Savaşı’nın tarihi deniz çatışmalarının bir parçası olun ve güçlü filonuzu destansı deniz savaşlarına götürün. 1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı döneminde bulunan en ikonik zırhlılara, muhriplere ve uçaklara sahip olun. Dünyanın en güçlü savaş gemileri, bu deniz savaşında düşmanlarını yok etmek için as kaptanını bekliyor!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts