Warhammer Quest 2 Yirmi Dört Saat İçinde Android’de!

Warhammer Quest2

Warhammer Quest 2 Yarın Android’de!

Perchang, Warhammer Quest 2’nin Android versiyonunun nihayet yarın çıkacağını oyun severlere açıkladı. Geçen sene oyunun iOS sürümünden bu yana neredeyse altı ay geçmişti ve sonunda Android’e geliyor.

iOS sürümünden bu yana altı ay geçmiş olsa da Android’e hiçbir zaman gelmemesinden iyidir. Warhammer, kendi evreninde yer alan strateji türünde bir RPG oyunu. Oyunda bir grup kahraman oluşturacak ve maceraya atılacaksınız.

Warhammer Qıest 2, 11 Nisan yani yarın Android’de başlayacak ve tahmin edebileceğiniz gibi maceranızı oyunda yer alan savaşlar çok çabuk dolduracak. Savaşlar Fire Emblem ve Final Fantasy Tactics‘de olduğu gibi döşemeli bir tahta üzerinde gerçekleşecek ve çıkarılan tanıtım videosuna bakılacak olursa ekip bu konuda  gayet başarılı bir iş çıkarmış gibi gözüküyor.

Oyunda düşmanlarınızı alaşağı etmek için büyü, yay ve ok ya da efsanevi yakın dövüş silahlarını kullanacaksınız. Özellikle kurnaz taktikler sergilerseniz düşmanlarınız için tuzaklar ayarlayabilir ya da çevreyi bunlara karşı kullanabilirsiniz.

Warhammer Quest 2, 11 Nisan Çarşamba günü Android’de başlayacak ve Google Play’de yerini alacak.

Oyun hakkında biraz daha fikriniz olsun isterseniz aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler