Win Voonka – Tek Dokunuşla Basket

win voonka

Win Voonka, Kampotu imzasını taşıyan bir basketbol oyunu. Tek dokunuşla basketbol atmaya çalıştığımız bu oyun, içindeki modların sunduğu özellikler ile tekdüzelikten gayet iyi bir şekilde sıyrılmış. Zamana Karşı, Arcade ve 3 Sayı ismindeki üç modu bulunan bu yapım, bu modlar üzerinden oyunculara farklı tecrübeler sunuyor.

Oyunda sekiz adet bölge bulunuyor. Sokak basketboluna aşinaysanız çok seveceğiniz bu bölgelerden Park ve Plaj’ın gece ve gündüz olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Oyuna yeni başlayacaksanız ve kendinizi denemek istiyorsanız Park’ta idman yapmak daha verimli diyebiliriz.

win voonka

Win Voonka Nasıl Modlara Sahip?

Win Voonka’da üç adet mod bulunuyor. Oyunun giriş aşamasında ısınmak için her modu da deneyebilirsiniz. Çünkü modların seçiminden sonra Zamana Karşı seçeneğini seçmediyseniz bir zorluk seviyesi ekranı geliyor. Bu ekrandan Rookie, Pro, All-Star ve Legend olmak üzere dört zorluktan size en uygun olanını seçiyorsunuz. Tabii zorluk seviyesine göre kazandığınız puan da değişiyor. Örneğin en zor seviye olan Legend’ta oynamanız durumunda 4 katı daha fazla puan toplayabilirsiniz.

win voonka
Win Voonka oyun modları şöyle.
win voonka
Win Voonka’da 4 zorluk derecesi bulunuyor.

Rekabet İmkanı

Peki topladığınız bu puanlar ne işe yarayacak? Yani Rookie ile Legend arasındaki fark tam olarak nereye yansıyor? Burada da oyunun lig sistemi devreye giriyor. Oyuna mail adresiniz ile dahil olmanız durumunda sistem sizi lig sistemine dahil ediyor. Burada da topladığınız puanlar neticesinde haftalık olarak bir sıralama oluşuyor ve bu sıralamada zirvede yer alan oyuncular ödüller kazanıyorlar.

win voonka

WinVoonka; size haftalık olarak Zamanı karşı, Arcade ve 3 Sayı kategorilerinde yarışma ve ödüller kazanma şansı sunar. Her Pazartesi saat 12.00 itibariyle başlayan yarışmalar bir hafta boyunca devam eder. Her kategoride toplamda en yüksek skoru elde eden kullanıcılar ödüllerin sahibi olur. Yarışmanın kazananları email ve WinVoonka sosyal medya hesaplarından duyurulur. Haftalık olarak sıfırlanan puan sistemi sayesinde her hafta yarışmaya katılıp ödül kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Tabii gün içinde de belirli sayılarda bilet hakkınız var. Biletler oyun modlarında oynamanıza olanak sağlıyor, yani oyun imkanı anlamına geliyor. Biletinizin bitmesi durumunda oyun içindeki reklamları izleyerek bilet kazanabilir ve oynamaya devam edebilirsiniz.

Win Voonka indir

Son dönemde ortaya çıkan basketbol oyunları arasında bizim en çok ilgimizi çekenlerden biri Win Voonka oldu. Kampotu’nun bu oyunu Android ve iOS cihazlarda oynanabiliyor. Dilerseniz Google Play ve App Store üzerinden bu oyunu indirebilirsiniz. Mobil oyun tanıtımları ve incelemeleri için Mobidictum‘u takip etmeye devam edin. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler