Kelime Oyunu Word Universe ile Öğrenerek Eğlenin!

en iyi mobil kelime oyunu 2019 world universe
Word Universe – Kelime Oyunu

7’den 70’e tüm bulmaca severler için kelime oyunu Word Universe yepyeni haliyle karşımızda!

Kelime Oyunu: Word Universe

Kelime ve sözcük bulmaca sevenler, sözlük anlamı “Sözcük Evreni” olan Word Universe tam size göre! Sizce de artık daha fazla kelime öğrenmenin, bildiklerinizi hatırlamanın, kenarda köşede kalmış gizli kelimeleri gün yüzüne çıkarmanın, üstelik bunları yaparken doyasıya eğlenmenin vakti gelmedi mi?

Seviyeleri birer birer geçtikçe zorlaşan ama bir o kadar da eğlendiren kelime bulmaca oyunu olan Word Universe, tamamen yenilenmiş bir kelime bulmaca oyunu deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor. Word Universe oyunu ile hem kelime dağarcığınızı geliştirin  hem beyin jimnastiği yapın hem de birbirinden ilginç bilgiler ile eğlenceyi ikiye katlayın!

Word Universe oyununda binlerce bölüm ve binlerce zengin kelime hazinesiyle sınırsız bir eğlence sunmak için sizleri bekliyor. Türkçe kelime bulmaca ve sözcük bulmaca sevenler için tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlandı ve internet gerektirmeden, nerede ve ne zaman isterseniz oynayabilirsiniz.

Ayrıca sizler için hazırladığımız bu yılın en iyi mobil kelime oyunları da göz atmanız için sizleri bekliyor!

"<yoastmark

Word Universe oyununda amaç, ekranın alt kısmında yer alan harfleri kullanarak bulmacalardaki yatay ve dikey boşlukları doldurmak ve bu şekilde tüm kelimeleri bularak bir sonraki bölüme geçmektir. Harfleri sırasıyla kaydırarak anlamlı kelimeler oluşturun ve takıldığınız zaman ipucu kullanarak oynamaya devam edin. Keşif kısmına tıklayarak birbirinden ilginç yüzlerce bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun sizlere tanıdığı günlük hediyeler de bulunuyor, bu yüzden günlük hediye ipuçlarınızı almayı unutmayın. Sade tasarımı, değiştirilebilir arka planı, animasyonları ve sesleriyle rekabeti ve öğrenmeyi daha eğlenceli kılıyor.

Ücretsiz kelimelik oyunu Word Universe en güncel haliyle iOS ve Android markette. Şimdi indirin ve oynamaya başlayın. Oyunda beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönleri bizlere aktarmayı unutmayın. Word Universe sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştiriliyor ve yeni bölümler ekleniyor.

Kelime oyunu Word Universe’ü indirmek için Google Play Store ve App Store’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts