World of Warships’in Mobil Versiyonu Yayınlandı

World Of Warships Blitz

PC platformu için yayınlanmış en popüler çevrimiçi oyunlarından biri olan  World of Warships’in mobil versiyonu World of Warships Blitz, Google Play Store ve App Store’da yerini aldı.

 

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan sevilen PC oyunu World of Warships; iOS ve Android platformlarında World of Warships Blitz ismiyle çıkış yaptı. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyuna dair detayları sizler için derledik.

 

Wargaming tarafından sunulan oyun, PC sürümüyle oldukça benzerlik gösteriyor lakin takdir edersiniz ki birtakım grafik ve özelliklerden feragat edilerek mobil platformlara uyumlu hale getirilmiş. 

 
World Of Warships Blitz
 

World of Warships Blitz İle 2. Dünya Savaşı’nı İliklerinize Kadar Hissedeceksiniz!

 
Temelini İkinci Dünya Savaşı’nda yaşanan deniz muharebeleri oluşturan oyunda, 7 kişilik takımlar kurarak savaş gemisi muharebelerinde düşmanla çarpışmanız bekleniyor. ABD, Japonya, Rusya ve Britanya’dan çeşitli zırhlılar, kruvazörler, muhripler ve hatta uçak gemilerinin dahi bulunduğu oyun PC deneyimin aratmayacak cinsten. 

Oyunu PC ‘de daha önce oynamadıysanız ilk başladığınızda karşınıza çıkacak pek çok şey kafanızı karıştırabilir. Her biri ayrı bir amaca hizmet eden savaş gemileri bulunan oyunda bu savaş gemilerine yapacağını eklentiler oyunda ki geleceğinizi belirleyecek. Seçeceğiniz kaptanlar gibi özellikler, mücadele sırasında karakterinizi ortaya koyacak.  2. Dünya Savaşı’nda geçen oyunları seviyorsanız, tamamı bu dönemden kalma gemilerle en iyisi olmaya çalışabilirsiniz.

Mekanik olarak zaten mobil platforma oldukça yatkın bir oyun olan World of Warships’in biraz kısıtlama ile mobil platformlara uygun bir hale gelmesi oyunseverler açısından güzel bir gelişme oldu. War Gaming hatırlayacağınız üzere, daha önce de bir başka World of Tanks mobil uyarlaması olan World of Tanks Blitz ‘i oyuncuların ilgisine sunmuştu. 

 Wargaming World of Warships Blitz İle Mobil eSpor Arenalarına Dahil Olabilir

Oyunculara yönelik çeşitli eSpor  turnuvaları düzenleyen War Gaming öyle sanıyoruz ki bu oyunu içinde dünya şampiyonası düzenlemek üzere hazırlıklara şimdiden başlamıştır.

War Gaming Group tarafından yayınlanan strateji tabanlı PvP oyunu World of Warships Blitz ile keyifli dakikalar yaşayacağınıza ve yarattığı 2. Dünya Savaşı konsepti içinde kaybolup gideceksiniz. Google Play Store ve App Store’da tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu linklere tıklayarak mobil cihazınız için indirebilirsiniz. Bu arada oyunun iOS versiyonu çıkar çıkmaz iPhone X kullanıcıları için özel bir güncelleme de aldı.  

Merak ediyorsanız oyunun tanıtım videosuna aşağıda ki oynatıcıdan erişebilirsiniz.
 
Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.  Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile.
 
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler