Yemek Pişirme Oyunları ile Ustanın Kim Olduğunu Gösterin!

Yemek Pişirme Oyunları
Yemek Pişirme Oyunları

Selamlar Mobidictum takipçileri, bugün sizlere kendi mutfağınızın şefi olup işletmenizi tüm dünyaya duyurabileceğiniz yemek pişirme oyunları önerisinde bulunacağız. Yemeklerinizi pişirip gerçek ustanın kim olduğunu tüm dünyaya duyurmaya hazır olun!

Good Pizza, Great Pizza
Good Pizza, Great Pizza

Good Pizza, Great Pizza

Hiç kendi Pizza dükkanı işletmenin nasıl bir his olduğunu bilmek istediniz mi? Bunu şimdi TapBlaze‘in mobil klasik oyunlar kategorisindeki en yeni oyunu olan Good Pizza, Great Pizza ile öğrenebilirsiniz. Müşterilerinizden pizza siparişlerini yerine getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dükkanınızı açık tutabilmek için yeterli parayı kazanın. Rakibiniz Alicante ile rekabet etmek için mağazanızı yeni malzemeler ve donanımlarla yükseltin.

Pişirdiğiniz her bir pizza i le yerel pizza dükkanınızı başarılı ve ünlü bir zincire dönüştürme yolunda bir adım ilerleyin. Siparişleri mükemmel bir şekilde sunun, ister hamur ustası olun isterseniz de yemek pişirme oyunları için acemi olun. Zorluk derecesi yavaş yavaş artan bu pizza restoranı işletme oyunu herkese uygundur.

Good Pizza, Great Pizza oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cooking Mama: Let's Cook!
Cooking Mama: Let’s Cook!

Cooking Mama: Let’s cook!

İster doğrayın, ister soyun, ister karıştırın. Tutkulu aşçı ve eğitmen Mama ile kendi parmaklarınızla bir sürü lezzetli yemekler hazırlayın. Oyun sırasında lezzetli yemekler karnınızı acıktırabilir. Hazırlık ve pişirme aşamasında her şeyi sıfırdan hazırlayarak hamburger, suşi, güveç ve birbirinden leziz yemekler pişirin. Renkli grafikleri, neşeli müziği ve anlaşılır talimatlarıyla yemek pişirme oyunlarını seven her yaştan kullanıcılar için mükemmel bir seçim.

Cooking Mama: Let’s cook! oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tasty Town
Tasty Town

Tasty Town

Dünyanın tüm lezzetlerini tatmak istemez misiniz? Tasty Town’da bu mümkün. Tasty Town’da başarının sırrı çiftliğinizde taze ürünler yetiştirip restoranınızda kullanmakta saklı. Ürünleri yetiştirip restorana taşıyıp bırakın, uluslararası şefleriniz mutfakta sihirlerini konuşturup bunları müşterileriniz için enfes yemeklere dönüştürsün. Etkinlikleri tamamlamak ve özel ödüller kazanmak için arkadaşlarınızla birlikte Şefler Kulübü kurabilir ya da bir tanesine katılabilirsiniz. Bu şekilde diğer şeflere yardım edebilir ve de yardım alabilirsiniz.

Gurme müşterilerin burgerden pizzaya, suşiden pasta ya da muffine kadar her şeyi sipariş edebilirsiniz. Bu nedenle her an mükemmel yemeği yapmaya hazır olun. Şehirde acelesi olan çok insan var, o yüzden paket servis isteyene acıkmış müşteriler için Lezzet Ekspresi’nde yemekleri hazırlayıp hızla pişirip servis ettiğinizden emin olun. Ancak tüm mesele yemeklerde değiş tabii ki de; restorandaki dekorasyon mutlaka zevkinizi gözler önüne sermeli. Şıklıktan abartıya kadar uzanan seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Tasty Town oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cooking Joy 2
Cooking Joy 2

Cooking Joy 2

Çılgın bir yemek pişirme dünyasında her zaman en iyisi olmayı hayal ettiyseniz, o zaman Cooking Joy 2 ile yemek pişirme ateşini yakalayın. Mutfağa dönün ve açlıktan ölmek istemeyen müşterilerinize lezzetli yemekler hazırlayın. Maharetli pişirme becerilerinizi gösterin ve zaman zaman bu becerilerinizi zorlukları yenmek için akıllıca kullanın.

Müşterilerinize yemek sunarken ve yeni yemek pişirme becerilerini öğrenirken mutfaklarda, kafeler ve restoranlar gibi pek çok farklı mekanlarda yemekler hazırlayın. Cooking Joy 2 yemek pişirme oyununda pek çok zorlu seviye sizleri bekliyor. Şimdi Cooking Joy 2 ile bu eğlenceye dalmaya hazır olun. Bir mutfaktan diğerine seyahat edip lezzetli yemekler hazırlayarak dünyaca ünlü bir şef olun.

Cooking Joy 2 oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cooking Diary®: Best Tasty Restaurant & Cafe Game
Cooking Diary®: Best Tasty Restaurant & Cafe Game

Cooking Diary®: Best Tasty Restaurant & Cafe Game

Dünyanın mutfak başkenti Tasty Hills’e hoş geldiniz! Tıpkı herhangi bir başkentte olduğu gibi burada da pek çok şey oluyor: restoran eleştirmenleri bombastik eleştiriler yazıyor, şefler yeni başyapıtlar yaratıyor ve rakipler kötü planlar pişiriyor.

Bu oyunun birçok renkli ve eğlenceli seviyelerinde pişirme becerilerini test et! Dünyanın mutfak başkentinin gurmelerinin kalbini kazanmak için onlarca harika yemekler yapın. Bir mutfak loncasına katılın ya da heyecan verici yarışmalara katılmak için kendinizinkini yaratın. Arkadaşlarını davet et, birlikte oyna ve muhteşem ödüller kazanın.

Aşçılık yolculuğunuzu hikaye odaklı günlük girişlerle kaydedin ve dünyanın en iyi şefi olmak için yarışmalara katılın. Dünyanın mutfak başkenti Tasty Hills’de sipariş üzerine çalışan restoran açarak yemek tutkunlarının sevgisini ve güvenini kazanın. İşletmenizi daha da popüler hale getirmek için müşterilerinizin dekor, eğlence ve yemeklerinizle ilgili geri bildirimlerini uygulayın.

Cooking Diary®: Best Tasty Restaurant & Cafe Game oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler