ZEPETO ile Kendi 3D Karakterinizi Oluşturun!

ZEPETO

Bugün her zaman olduğu gibi eğlenceli mi eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız. Bugünkü sizlere eğlenirken sosyalleşebileceğiniz ve farklı insanlarla tanışabileceğiniz bir oyun olan ZEPETO‘yu tanıtacağız.

ZEPETO ile 3D Karakterinizi Oluşturabilirsiniz

ZEPETO, SNOW Corporation’ın yapımını eğlence tarzı bir oyundur. Oyunda kendi 3D karakterinizi oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla eğlenebilirsiniz. ZEPETO’ya giriş yaptığımızda bizlere bağlanmamız için birkaç seçenek sunuyor. İster Facebook, ister Twitter isterseniz de mail hesabınızı bağlayarak oyun içerisinde oturum açabilirsiniz. Daha sonrası için ZEPETO’da neler var gelin hep birlikte inceleyelim:

Girişimizi yaptıktan sonra bizlere karakterimizi otomatik olarak oluşturmak için uygulamanın kamerasından fotoğrafınızı çekmeniz isteniyor ve çektikten hemen birkaç saniye sonra size en uygun yapıda 3D karakterinizi sizlere sunuyor. Eğer size tavsiye edilen karakteri daha sonradan değiştirmek isterseniz bu seçenek de mevcut. Oyunun ana sayfasından “Edit Face” bölümüne girerek burada karakterinizin saçlarını, gözlerini, burnunu, aksesuarlarını düzenleyebilirsiniz. Hatta isteğinize göre karakterinize makyaj dahi yapabilirsiniz.

Oyun sizlere bir Zepeto kodu vermekte, bu koda profil kısmından bu kodlar sayesinde arkadaşlarınızı rahatça bulabileceğiniz gibi onlar da sizi rahatlıkla bulup ekleyebilir.

ZEPETO Dünyasını Mobidictum ile keşfedin
ZEPETO Dünyasını Mobidictum ile keşfedin

ZEPETO Dünyasını Keşfedin

Oyuna ilk bağlandığınızda sizlere 1000 coins verilmekte. Ayrıca oyunlar oynayarak, durum paylaşarak hatta kazı kazan oynayarak bedava coins kazanabilirsiniz. Bu coinsler ile ister karakterinize giysiler alabilir isterseniz evinize eşyalar, isterseniz de karakteriniz için birtakım özel hareketler satın alabilirsiniz. 

Zepeto Parkını ziyaret edip diğer kullanıcılarla buluşmak ister misin? Anasayfanın sağ üst kısmında yer alan “Zepeto Park” simgesine dokunun ve gelen sayfada ister kendi odanızı oluşturun isterseniz de mevcut odalara girerek diğer kullanıcılarla karşılaşabilirsiniz. Burada ister fotoğraf çekebilir, ister mesajlaşabilir isterseniz de sesli olarak konuşabilirsiniz. Burada nasıl vakit geçireceğiniz tamamen size kalmış ama nasıl olursa olsun harika vakitler geçireceğinize eminiz.

ZEPETO ile bu eğlenceli dünyada yer almak istiyorsan Google Play Store ve Apple Store‘u ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ve eğlenceli oyunlar arayan biriyseniz bu oyun tam size göre.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler