Zlatan Legends ile efsaneyi yaşayacaksınız!

Zlatan Legends

Zlatan İbrahimovic hayranıysanız Zlatan Legends oyununu mutlaka deneyin. Sonsuz koşu tarzındaki bu mobil oyun Zlatan’ın evreni kurtarma mücadelesine sizi de ortak edecek. Dünya futbolunun efsane isimlerinden Zlatan İbrahimovic, mobil dünyada da mücadele ediyor. Zlatan Legends kendi türünde bir ilk olma özelliğine sahip bir sonsuz koşu oyunu.

Zlatan Her Yerde Her Koşulda Efsane

Ibrahimovic, SFR Sport’la yaptığı son röportajda “PSG’ye dair en çok neyi özlüyorsun?” sorusuna, “Son maaşımı” yanıtını vermişti. Manchester derbisi öncesi Zlatan Ibrahimovic, Manchester City’nin kalecisi Claudio Bravo’ya antrenman kıyafetleri gönderdi ve mesaj olarak “Cumartesi için buna ihtiyacın olacak.” yazdı. Pogba transferi içinse “Pogba transferinin takım için çok pahalı olacağını düşünenleri anlamıyorum. Manchester United sırf benim forma satışımdan elde edeceği gelirle Paul Pogba’yı transfer edebilir.” diye açıklama yapmıştı. Bununla da yetinmeyen Zlatan “Arsene Wenger beni 17 yaşındayken seçmelere almak istedi ancak geri çevirdim. Zlatan seçmelere girmez.” diyerek egoda tavan yapmayı başarmıştı.

Bir futbolcuyu ilk kez bu kadar öne çıkaran Zlatan Legends oyununda ünlü oyuncunun artık herkes tarafından bilinen ve önüne geçilemeyen egosunun yansımalarını aynen görebilmek mümkün. Evrenin kahramanı durumunda olan Zlatan, (bir an Chuck Norris geldi aklımıza) evrenler arası bir turnuvaya çağrılıyor. Ne var ki diğer evrenlerden gelen kahramanlar da bizzat Zlatan çünkü tüm evrenlerde Zlatan hep kahraman.

Hızlı ve Cezbedici Oyun Dinamikleri

Özel bir animasyon girişinin ardından sonsuz koşu tarzındaki oyuna başlıyorsunuz. Çek ve bırak şeklinde ilerleyen oyunda Zlatan’ın sürekli topa vurarak ilerlemesini sağlıyoruz. Amaç kırmızı duvarlara çarptırmadan topu en fazla mesafeye sürmek ve arkadan gelen lavlara yakalanmamak. Sarı duvarlar topun sekmesini sağladığınız oyunda, siz sürekli çek bırak yaparak topun yönünü değiştirmeye çalışıyorsunuz. Bu esnada altınları toplamayı da ihmal etmemeniz gerekiyor tabii ki.  Klasik olarak kolay başlayan oyun ilerledikçe sıkı refleksler gerektiren zorluk seviyesine ulaşıyor.

Gerçek Oyunculara Karşı Yarış

Ayrıca oyunda Zlatan’ın farklı yeteneklerini güçlendiren ekip arkadaşları da unutulmamış. Ekip arkadaşlarınız sayesinde elmaslarınızı kullanarak süper şut, koruma kalkanı gibi yetenekleri daha da güçlü hale getiriyorsunuz. Diğer oyuncularla skor yarışı da yapabildiğiniz oyun sizi rekabetçi bir ortama sokuyor. Oyun içi satın almalar ile Zaltan ‘ı kişiselleştirebilirsiniz. Alacağınız güçlendiriciler ile  bir miktar kolaylaşan oyuna kendinizi kaptırıp “Paris’te bir daire bakıyoruz. Bir tanesini beğenmezsek bir otel alacağım.” diyen Zlatan gibi abartıya kaçmayın.  Diğer oyuncuları skor olarak geçtikten sonra ise “Stephane Henchoz’a attığı çalım sorulunca: “Sola gittim, sola gitti. Sağa gittim, sağa gitti. Sonra ben tekrar sola gittim o ise sosisli almaya gitti.” şeklinde Zlatan vari açıklamalar yapabilir ve sosyal medya hesaplarınız da paylaşabilirsiniz.

Zlatan sevenler için eğlenceli zamanlar sunan oyun sonsuz koşu türünü sevenlere de hitap ediyor. Hanginiz daha iyi skor yapacak bilemiyorum ama  Muhabirin:”İsveç Euro 2012’de olmayacağına göre turnuvayı kim kazanır sence?” sorusuna  “Umrumda değil. Ben tatile gidiyorum.” şeklinde cevap veren Zlatan gibi yanıt vermek istiyorum. “Siz oyundan keyif aldıktan sonra kim daha iyi skor yapmış umurumda değil”. Isbit Games tarafından yayınlanan oyunun Android ve iOS versiyonlarına linklerden ulaşabilirsiniz.  Bu arada oyunun Android sürümü Android 5 ve üstünü desteklemekte. Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts