Bedava TS3 kurma nasıl yapılır?

Bedava Ts3 sunucusu kurarak arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebilir, sohbet ederken oyunlar oynayabilirsiniz.
Bedava Ts3
Nasıl bedava Ts3 kuracağınızı sizlere adım adım gösterdik.

Bedava Ts3 sayesinde artık arkadaşlarınız ile doyasıya konuşabileceksiniz. Sunucuları ücretli olan ancak bedava şekilde de kurulabilen Ts3 içerisinde isterseniz arkadaşlarınız ile sohbetler edip oyunlar oynayabilir hatta isterseniz görüntü olmadan iş görüşmeleri dahi yapabilirsiniz.

Bedava Ts3 Server Kurma

Çoğu oyuncunun kullandığı sesli sohbet platformu olan Ts3’ün sunucuları normalde belli bir miktar para ödendiğinde açılıyor. Ancak bu sunucuları bedava olarak açabilir ve arkadaşlarınız ile oyunlarınızı doyasıya oynayabilirsiniz.

Teamspeak 3 nasıl kurulur
Teamspeak 3 sayesinde arkadaşlarınız ile sohbet edebilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Bedava kurulan Ts3 sunucularının sonsuza kadar kalma garantisi bulunmuyor. Bu nedenden dolayı bedava alacağınız sunuculara özel eklentiler eklemenizi tavsiye etmiyoruz. Eğer sınırsız ve güvenilir bir sunucu istiyorsanız kesinlikle bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Bazı bedava Ts3 veren sunucular sizden başka diğer insanlara da aynı sunucuyu verebiliyor. Bu nedenden dolayı kullandığınız sunucu bir hafta içerisinde başka birine verilebilir.

Bedava Ts3 Kurma Sınırsız ve Panelli

Ts3 sunucusu açmak istiyorsanız ilk olarak bu platformun yapısını incelemeli ve öğrenmelisiniz. Özellikle yetki ve yönetim konusunda oldukça fazla bilgi birikiminizin olması gerekli ki hem sunucuyu hem de sunucunun panelini kolaylıkla yönetin. Alacağınız sunucuyu test aşamasına sokarak çeşitli pratikler yapabilir ve bu sesli platformun alt yapısını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Ts3 sunucularına şarkı dinlemek veya daha farklı işlemler yapmak adına botlar da kurabilirsiniz.

Bedava ts3 paneli
Web siteleri üzerinden sınırsız panelli Ts3 sunucusu alabilirsiniz.

Ts3 sunucuların ücretsiz ve panelli bir şekilde alabileceğiniz birçok site bulunuyor. Fakat sitelerden aldığınızın sunucuların çoğu reklamlı oluyor. Bu nedenden dolayı reklamsız bir sunucu istiyorsanız kendi hostunuza bir ağ açarak bu işlemi yapabilirsiniz. İnternet tarayıcılarınız üzerinden belirli dosyaları indirdikten sonra modeminizden statik bir ip alıp sınırsız Ts3 sunucu elde edebilirsiniz.

Bedava Ts3 Adresleri

Kullanabileceğiniz bedava Ts3 sunucuları bulunuyor, ancak bu sunucuların içerisinde kullandığınız web sitelerin reklamları bulunuyor. Bu reklamları istemiyorsanız yukarıda ki başlıkta belirttiğimiz gibi kendi hostunuza bir ağ açmanız gerekiyor. Aşağıda bulunan sunucu adreslerini deneyerek arkadaşlarınız ile bedava Ts3 sunucusuna sahip olabilirsiniz. Ancak bu sunucuları sizden başka insanlarda kullanıyor olabilir.

Bedava ts3 nasıl yapılır
Aşağıda bulunan adresleri kullanarak bedava Ts3 sunucusuna girebilirsiniz.
 • 4code.org:9987
 • gm.teamspeak3.vip
 • 193.122.6.36:9987
 • 185.162.146.28:9987
 • 51.89.100.104
 • 185.98.61.171:9987
 • 185.126.178.2:9987
 • 185.114.23.80:31
 • 213.238.178.231:9987
 • 45.158.12.254:9987
 • 20.188.43.186

Yukarıda bulunan 11 tane sunucudan birini seçerek arkadaşlarınız ile sohbetler edebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Ancak sunucularda sizden başka insanlarda olabilir. Bu nedenden dolayı sunucu içerisinde kendinize oda açabilir ve takılabilirsiniz.

Bedava Ts3 Müzik Botu

Türkçe desteğe sahip yüzlerce Ts3 botu bulunuyor. Üstelik bu botları ücretsiz olarak kullanabilir ve oyun oynarken ve arkadaşlarınız ile sohbet ederken arka tarafta istediğiniz müziği çaldırabilirsiniz. Tüm Ts3 sunucularının vazgeçilmez olan müzik botlarını siz de kolay bir şekilde sunucunuza ekleyebilirsiniz. İnternet sitesinden herhangi bir kullanışlı müzik botu bulduğunuzda bilgisayarınıza indirerek botun panelinden sunucunuza ekleyebilirsiniz.

Ts3 müzik botu bedava
Sunucunuza müzik botu ekleyerek şarkılar dinleyebilirsiniz.

Müzik botlarının çoğu Türkçe dil desteğine sahip olduğundan dolayı botun panelini rahatça inceleyebilir ve nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Ancak bazı müzik botları sadece sizin bilgisayarınızda indirilen müzikleri çalabiliyor. Sadece sizin istediğiniz müzikler çalmasını istiyorsanız ilk olarak herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden istediğiniz şarkıları indirmelisiniz. Daha sonra bu şarkıları botun paneline attığınız zaman otomatik olarak müzik başlamış olacak.

Ayrıca daha fazla oyun içi konuşma programı arıyorsanız sizler için listelediğimiz “Oyun İçi Konuşma Programları” listesine göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts