Gizli Instagram Hesabı Görme Yöntemleri

Instagram üzerinde birçok gizli hesap bulunduğundan dolayı çoğu kişi çeşitli yöntemlerle gizli hesapların kilidini kaldırıyor.
Gizli Instagram hesaplarını görme
LiLi ile gizli hesapların yaptığı paylaşımları görebilirsiniz.

Gizli Instagram hesabı görme yöntemleriyle birlikte sosyal medyada bulunan tüm gizli hesapları inceleyebilirsiniz. Instagram üzerinde bulunan birçok kullanıcı hesabını gizli moda aldığından dolayı çoğu kişi gizli Instagram hesabı görme ve Instagram gizli profil görme aramalarını yapıyor. Gizli hesapların kilidini kaldırmak için yapılması gerekenler ne kadar güvenli olduğu tartışılsa da eğer bir kullanıcı incelemek istiyorsanız “LiLi” uygulamasını indirmelisiniz.

Gizli Instagram Profili Görme Yöntemleri

Sosyal medya üzerinde Instagram gizli profilleri tamamen gösterebildiğini söyleyen birçok uygulama bulunuyor. Gizli profillere bakmak için kendi hesabınıza giriş yapmanız gerektiğinden dolayı çoğu kullanıcı bu tarz uygulamaları kullanmıyor. Ayrıca Play Store ve App Store üzerinde böyle bir uygulama bulunmadığından bu tarz uygulamaları kullan çok az kişi var.

Instagram Gizli Hesapları Görme
LiLi ile Instagram üzerinde bulunan tüm gizli hesapları inceleyebilirsiniz.

Instagram gizli profilleri açtığını iddia eden “LiLi” uygulamasını kullandığınız arama motorundan indirebilirsiniz. Gerekli hesap bilgilerini girdikten sonra Instagram üzerinde kitli olan tüm hesapların paylaştığı fotoğrafları, hikayeleri, beğendiği görselleri, gönderinin yorumlarını ve beğenen kişileri dahi görebilirsiniz.

Eğer Instagram gizli profil görme için herhangi bir uygulama kullanacaksanız fazlalık olan Instagram hesaplarınızı kullanın. Giriş yapacağınız hesabın asıl kullandığınız şifrelerle aynı olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca Play Store ve App Store üzerinden LiLi uygulaması indirilmediğinden dolayı cihazınıza kötü amaçlı yazılımlar girebilir.

LiLi Gizli Instagram Hesapları
Kullanıcının kimi takip ettiğini, paylaştığı gönderilere kimlerin yorum ve beğendiğini görebilirsiniz.

Cihazınızın sağlığını tehdit eden yazılımlardan uzak durmak istiyorsanız tarayıcı üzerinden indirilebilen hiçbir uygulamayı veya oyunu indirmemeniz gerekir. Özellikle mağaza üzerinde ücretli bir şekilde indirilebilen oyunları tarayıcı üzerinden APK dosyası olarak indirmek oldukça tehlikeli.

LiLi ile Instagram üzerinde paylaşılan tüm fotoğrafları, yorumları ve beğenileri görebilirsiniz. Aynı şekilde sizin kilitli hesapları görebileceğiniz gibi başka hesaplar da sizin profilinizi inceleyebilir. Eğer LiLi kullanarak başka hesapların sizin profilinizi incelemek istemiyorsanız uygulamanın ayarlarından “Benim profilimi gizle” seçeneğini aktifleştirin. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak LiLi ile gizli Instagram hesaplarını inceleyebilirsiniz.

  • Arama motoruna “Instagram LiLi” yazarak aratın.
  • İlk çıkan “lili-app.com” internet sitesine girin.
  • Bilgisayar üzerinden giriyorsanız yeşil renkli olan “Web Version” seçeneğine tıklayın.
  • Eğer telefon gibi mobil cihazlardan giriş yapıyorsanız “Download APK” tuşuna basın.
  • LiLi’yi cihazınıza kuramazsanız cihaz ayarlarından “Bilinmeyen Kaynaklardan İndirmeyi Aktifleştir” ayarını açın.
  • Ardından indirdiğiniz dosyayı kurun.
  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • İncelemek istediğiniz hesabı LiLi üzerinde aratın ve profilleri incelemeye başlayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts