Instagram Giriş Yapamıyorum Çözümü

Instagram giriş yapamıyorum sorunu nasıl çözülür?
instagram giriş yapamıyorum
Instagram Giriş Yapamıyorum Çözümü (2020)

Instagram giriş yapamıyorum sorunu genellikle Instagram’ın minimum teknik sorunları arasında ancak zaman zaman kullanıcılara giriş sorunları yaşatabilir. Bu genellikle telefonları yükselttiğinizde veya birden fazla hesap arasında geçiş yaptığınızda ve Instagram’da oturum açmaya çalıştığınızda ortaya çıkar.

Instagram giriş yapamıyorum sorunu nasıl çözülür?

Eski telefonlar, güncelliklerini yitirdikçe uyumluluk sorunlarıyla da karşılaşabilir. Instagram ayrıca zorunlu bir çıkış yapabilir ve güncellenmiş bir hizmet şartları için oturum açmayı gerektirebilir. Bu durumda, hesabınıza tekrar giriş yapabilmek için güncellemeleri yapmış olduğunuzdan emin olun ve aşağıda anlattığımız yöntemleri deneyin.

instagram giriş yapamıyorum
Instagram Şifre Değişme

Kimlik Bilgilerinizi Kontrol Edin

Teknik bir şeye dalmadan önce yüzey seviyesinde bir araştırma yapın. Doğru kullanıcı adını ve şifreyi mi yazıyorsunuz? Instagram kullanıcı adları bir “@” simgesiyle başlar ancak hesabınıza giriş yaparken bunu yazmamalısınız. Kullanıcı adınızdaki yazım hatalarını yakından inceleyin ve her şeyin doğru olduğundan emin olun. İsminiz hazır olduktan sonra, şifre alanını temizleyin ve şifrenizi yazın. Yazdıklarınızın tam olarak amaçlandığı gibi olduğundan emin olun. Instagram şifreleri büyük/küçük harfe duyarlıdır. Giriş başarısız olursa kullanıcı adı ve şifrenizin doğru olduğundan eminseniz şifre sıfırlamayı denemenizin zamanı gelmiştir.

instagram giriş yapamıyorum
Parola Sıfırlama

Instagram girişi yapamıyorum: Şifremi Unuttum

Hızlı bir parola sıfırlama yapmak birçok giriş sorununu çözecektir. Android ve iOS kullanıcıları, sıfırlama bağlantısını seçebilir ve e-posta hesaplarına bir şifre sıfırlama sırası gönderilmesini sağlayabilir. E-posta, yeni parolayı girdiğiniz bir sıfırlama sayfası isteyen bir bağlantıyla birlikte gelir. Önceki şifreden tamamen farklı bir şey seçin. Android kullanıcıları bunu SMS yoluyla da yapabilir veya Instagram hesaplarına erişmek için Facebook ile oturum açabilirler. Şifre sıfırlama e-postasını almazsanız daha büyük bir sorununuz olabilir. Saldırıya uğramadığınızdan emin olmak için e-postanızı ve diğer tüm hesapları kontrol edin.

instagram giriş yapamıyorum
Instagram Giriş

Giriş kimlik bilgileriniz doğruysa ve sistem yine de erişime izin vermiyorsa, bu muhtemelen cihaza veya uygulamaya özgü bir sorundur. Kişisel bilgisayarınızdan veya başka bir mobil cihazdan oturum açmayı deneyin. Diğer cihazlardan giriş yapabiliyorsanız, sorun açıkça telefonunuzda izole edilmiştir. Bu noktada, yeni bir başlangıç ​​yapmak için uygulamayı mobil cihazınızdan kaldırın. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra, telefonunuzu bir dakika kapatın ve kaldırma işleminden sonra hiçbir şeyin önbelleğe alınmadığından emin olmak için yeniden başlatın.

Uygulamayı tekrar yükleyin ve giriş yapmayı deneyin. Bu noktada hesabınıza erişirken herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Yine de başarısız olursa, telefonda yer açmayı veya sorunu teşhis etmek için servis sağlayıcınızı ziyaret etmeyi gerektiren bir donanım veya bellek sorununuz olabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts