Instagram PP Büyütme (Adım Adım)

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemlerini adım adım anlattık.
instagram profil foto büyütme
Instagram PP Büyütme

Instagram profil fotoğrafı büyütme epey basit. Insta PP büyütme adımlarını sırasıyla yapmanız durumunda profil resmini büyük görebilirsiniz. Sizi ekleyen kişinin kim olduğunu görmek istiyorsanız veya daha net bir profil fotoğrafı görmek istiyorsanız birçok yöntem kullanabilirsiniz.

Insta PP Büyütme (Adım Adım)

Adım adım tüm sistemi anlatmadan önce belirtmeliyiz ki bu tarz işlemleri telefonunuza bir uygulama indirerek yapmanızı önermiyoruz. Telefonunuza indirdiğiniz Instagram profil büyütme uygulamaları Instagram şifrenize de erişmek isteyeceklerdir. Şifrenizi güvenilir olmayan bir platform ile paylaşmak ileride size epey sorun çıkarabilir, bizden söylemesi.

 1. İlk olarak profilini büyütmek istediğiniz Instagram profiline girin. Bize sadece kullanıcı adı gerekecek, o yüzden kullanıcı adını biliyorsanız girmeniz gerek yok.
 2. Profiline girdiyseniz kullanıcının tam ismini kopyalayın.
 3. Arama motorunuza instadp, izuum veya instaker yazarak pp büyütme işlemini yapacağımız siteye giriş yapın.
 4. Ardından kopyaladığınız profilin kullanıcı adını yazın.
 5. İşlemi onayladığınızda sitenin aşağılarına doğru inin. Birçok reklam görebilirsiniz, bu epey normal.
 6. Büyütme başarılı oldu. Artık istediğiniz hesabın profilini büyütebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram‘da profilleri büyüterek fotoğrafları daha büyük ve daha net görebilirsiniz. Instagram pp büyütme işlemi aslında öyle sanıldığı kadar zor bir iş değil. Bazı kullanıcılar oyunlarda olduğu gibi 3. parti yazılımı kullanımının hesabın yasaklanmasına sebep olabileceği için Instagram pp büyütme gibi 3. parti yazılımlarını kullanımının yasak olduğunu düşünüyor. Ancak bu durum Instagram tarafından pek umursanmıyor gibi.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme
Bu gibi uygulama veya siteler kullanmak yasak değil.

Kullanıcılar Instagram hesaplarında kendilerini takip etmek isteyen insanların kim olduğunu anlayabilmek için profil foroğrafını büyütmek adına farklı yöntemler kullanıyorlar.

Insta PP büyütme neden yapılır?

Bazı kullanıcılar uygulamalara ve sitelere güvenmediğinden karşıdaki kişinin profilinin ekran görüntüsünü alıyor. Daha sonra ekran görüntüsünü açarak profil fotoğrafını yakınlaştırarak tanımaya çalışıyorlar. Bu yöntem ile Instagram profil büyütme yaparsanız kalitesini fazlasıyla düşüreceğinden pek doğru sonuçlar verdiği söylenemez.

Instagram profil fotoğrafı büyütme amacıyla her siteye veya uygulamaya güvenmemelisiniz. Herhangi bir uygulama içerisinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız durumunda hesabınızın şifresi değiştirilebilir.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütmek
Fotoğraf büyütmek için Instagram bilgilerinizi isteyen site veya uygulamalardan uzak durmalısınız.

Bu yüzden hesap bilgileri istemeyen uygulamalar ve siteler kullanmak daha güvenli. Böylelikle Instagram foto büyütmek gibi kolay bir işlem için hesabınızı kaybetmezsiniz. Instagram profil fotoğrafı büyütme dışında yapacağınız ekstra bir işlem için kullanıcı bilgilerini isteyen uygulamalar veya siteler olursa kesinlikle bilgilerinizi girmeyin. Hesabınızın şifresi ve diğer tüm bilgilerine ulaşılabilir ve değiştirilebilir. Hesabınızın bilgilerini paylaşmak istemiyorsanız ve fotoğraf büyütmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Siteleri

Birçok internet sitesi insta pp büyütme işlemi için kullanılabilir. Tabi Instagram fotoğraflarına ulaşana kadar epey reklam ile karşılaşacaksınız, şimdiden belirtelim.

 • instadp.com
 • izuum.com
 • instaker.com

Instagram Profil Foto Büyütme (Resimli)

Yukarıdaki sitelerden herhangi birine girip pp büyütme işlemini yapabilirsiniz. Bu siteleri kullanmakta sorun yaşayanlar için hemen aşağı iki görsel ekledik. Bu görselleri rehber alarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca görsellerin altında da madde madde anlattık.

 1. Sitelere profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını ekleyin ve arama butonuna basın.
 2. Sistem taramaya başlayacak, burada birkaç reklam görebilirsiniz. Reklamları kapatmalısınız.
 3. Çıkan ekranda “fullscreen” butonuna tıklayarak profil fotoğrafını büyük haliyle görebilirsiniz.
 4. Açılan ekranda görsele sağ tıklayarak veya birkaç saniye dokunarak açılan menüden görseli cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Instagram profil büyütme özelinde yeni bilgileri de içeriğimize eklemeye devam ediyoruz. Konuyla ilgili sorularınızı yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz Instagram Şekilli Nick yazımıza giderek sosyal medyanızdaki isminizi ve profil açıklamanızı daha havalı hale getirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts