Instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır?

2012’de çıkan Instagram günümüze kadar güncellenerek en iyi sosyal medya platformları arasında yerini koruyor. Ancak kullanıcıların sıkıntılarından birisi profil fotoğraflarının küçüklüğü.
Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme
Instagram profil fotoğrafı büyütme için siteler ve uygulamalar kullanabilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme ve Instagram profil büyütme amaçlı birçok site bulunuyor. Kullanıcılar arkadaşlarını eklerken bu uygulamalar kullanarak arkadaşlarına daha rahat ulaşabiliyor. Sadece takip etmek dışında sizi kim takip ettiğini bilmiyorsanız bu tarz uygulamaları veya siteleri kullanarak sizi ekleyenin kim olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram’da profilleri büyüterek fotoğrafları daha büyük ve daha net görebilirsiniz. Bazı kullanıcılar oyunlarda olduğu gibi 3. parti yazılımı kullanımının hesabın yasaklanmasına sebep olabileceği için Instagram profil fotoğrafı büyütme gibi 3. parti yazılımlarını kullanımının yasak olduğunu düşünüyor. Ancak bu durum Instagram tarafından pek umursanmıyor gibi.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme
Bu gibi uygulama veya siteler kullanmak yasak değil.

3 Nisan 2012 tarihinde çıkan Instagram kısa sürede çok büyük topluluğa hitap etmeyi başardı. 2020 yılına kadar güncellemelerle en iyi sosyal medya platformları arasında kalmayı başardı. Ama son zamanlarda fotoğrafların küçük oluşundan dolayı kimin takip isteği attığının anlaşılamamasından dolayı kullanıcılar tarafından şikayetler almaktalar. Günümüzde de bu sorunu çözebilecek birçok profil fotoğrafı büyütme ya da diğer adıyla profil büyütme işlevi gören uygulama ve siteler bulunuyor.

Kullanıcılar ise Instagram hesaplarında kendilerini takip etmek isteyen insanların kim olduğunu anlayabilmek için profil foroğrafını büyütmek adına farklı yöntemler kullanıyorlar. Bazı kullanıcılar uygulamalara ve sitelere güvenmediğinden karşıdaki kişinin profilinin ekran görüntüsünü alıyor. Daha sonra ekran görüntüsünü açarak profil fotoğrafını yakınlaştırarak tanımaya çalışıyorlar. Bu yöntem fotoğrafın kalitesini fazlasıyla düşüreceğinden pek doğru sonuçlar verdiği söylenemez. 🙂 Ancak Instagram profil fotoğrafı büyütme amacıyla her siteye veya uygulamaya güvenmemelisiniz. Herhangi bir uygulama içerisinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız durumunda hesabınızın şifresi değiştirilebilir.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütmek
Fotoğraf büyütmek için Instagram bilgilerinizi isteyen site veya uygulamalardan uzak durmalısınız.

Bu yüzden hesap bilgileri istemeyen uygulamalar ve siteler kullanmak daha güvenli. Böylelikle profil fotoğrafı büyütmek gibi kolay bir işlem için hesabınızı kaybetmezsiniz. Instagram profil fotoğrafı büyütme dışında yapacağınız ekstra bir işlem için kullanıcı bilgilerini isteyen uygulamalar veya siteler olursa kesinlikle bilgilerinizi girmeyin. Hesabınızın şifresi ve diğer tüm bilgilerine ulaşılabilir ve değiştirilebilir. Hesabınızın bilgilerini paylaşmak istemiyorsanız ve fotoğraf büyütmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak profilini büyütmek istediğiniz Instagram hesabını açın.
  • Kullanıcının tam ismini kopyalayın.
  • Arama motorunuza IZUUM yazarak siteye giriş yapın.
  • Ardından kopyaladığınız profilin ismini yazın.
  • İşlemi onayladığınızda sitenin aşağılarına doğru inin.
  • Büyütme başarılı oldu. Artık istediğiniz hesabın profilini büyütebilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts