Instagram Sohbet Rengi Değiştirme

Instagram’da sohbet rengi nasıl değiştirilir?
Instagram sohbet rengi
Instagram sohbet rengi nasıl değiştirilir?

Instagram mesaj güncellemesi ile Instagram hesabınızda sohbet rengi değiştirebilirsiniz. Instagram’ın son güncellemesi ile artık mesaj kutularınızda kişiye özel sohbet rengini ayarlayabiliyorsunuz.

Instagram sohbet rengi nasıl değiştirilir?

Instagram’a gelen güncelleme ile Instagram sohbet teması değiştirme artık kolaylıkla yapılabiliyor. Instagram sohbet rengini değiştirmek için telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olmanız gerekiyor. Eğer uygulamayı güncellemediyseniz gelen mesaj güncellemesi sizlerde olmaz ve bu yüzden de Instagram sohbet rengini değiştiremezsiniz.

Instagram sohbet rengi değiştirme
Instagrama gelen mesaj güncellemesi ile sohbet renginizi değiştirebilirsiniz.

Android ve iOS cihazlarınızda Instagram sohbet rengini değiştirmek için ilk yapmanız gereken kesinlikle uygulamanın mesajlar güncellemesini yapmış olmak. Mesajlar güncellemesini yaptıktan sonra istediğiniz kişiler için tema ve yazı rengini değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey istediğiniz kişinin mesaj bölümüne girerek sağ üst kısımdan ayarlar bölümüne girmelisiniz. Oradan da sohbet rengini ve temayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Instagram mesaj güncellemesi
Instagram’da sohbet rengini değiştirmek istiyorsanız mesaj güncellemesini yapmanız gerekiyor.

Ayarlamış olduğunuz tema tüm kullanıcılar için geçerli olmayacak. Mesaj bölümünden kiminle olan mesajınıza girip sohbet rengini değiştirdiyseniz sadece o kişi ile olan konuşmalarda geçerli olacak, diğer sohbetleriniz orijinal halde kalacak. Tüm sohbetlerinizi aynı temaya çevirmek için teker teker uğraşmanız gerekiyor. Güncellemeyle birlikte sohbet temaları, renkler ve renk geçişleri eklendi. Şimdilik sadece iki temayla birlikte Instagram’a eklenen bu kütüphane ilerleyen günlerde daha da artabilir. Bu güncelleme daha çok sohbetlerine renk katmak isteyen kişiler için harika olmasına rağmen çoğu kişi tarafından da gereksiz olduğu düşünülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=92rnGoG13h4

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler