Spotify 2020 özetine nasıl bakılır?

Spotify 2020 özeti açıklandı. 2020 yılında Spotify’da en çok hangi şarkıları dinleyip kaç saat şarkı dinlediğinize göz atabilirsiniz.
Spotify Özet 2020
Spotify 2020 özetine nasıl bakılır?

Spotify 2020 yıllık özet yayınlandı. En çok dinlediğiniz müzik türünü, şarkıcıyı, şarkıyı ve podcastleri “2020wrapped” ile öğrenebilirsiniz. Spotify yılın özeti için mobil cihazınızda Spotify indirmiş olmanız gerekiyor. Peki Spotify wrapped nasıl bakılır dersiniz?

Spotify Wrapped nasıl bakılır?

Çoğu kullanıcı “Spotify Wrapped nasıl bakılır?”, “Spotify 2020 özetine nasıl bakılır?” gibi sorular sormakta. Kişiye özel yapılan Spotify yılın özeti her sene bu dönemlerde yayınlanıyor. Birbirinden farklı kaç tane müzik türünü dinlediğinizi ve Spotify en çok dinlenen şarkınızı Spotify Wrapped ile öğrenebilirsiniz.

Spotify 2020 Özetim
Spotify 2020 özeti yayınlandı!

Bilgisayar üzerinden “Spotify kaç saat dinledim” gibi soruların cevaplarını alamayacağınızdan dolayı mobil cihazınıza hızlıca Spotify’ı indirmelisiniz. Ardından aktif olarak kullandığınız Spotify hesabına giriş yaparak “2020 Spotify Özeti” bölümüne tıklayarak 2020 yılında Spotify’da yaptığınız her şeye ulaşabilirsiniz.

Spotify 2020 özet nerede?

Spotify 2020 özet Spotify uygulamasının içerisinde. Spotify’ın internet sitesi üzerinden veya bilgisayarınızdan Spotify en çok dinlediklerime ulaşamayacaksınız. Spotify’ın mobil sürümünden giriş yaptığınızda hemen karşınıza 2020 yılının Spotify özetini görebileceğiniz “Özet” kısmıyla karşılaşacaksınız.

Spotify 2020 Özeti
Spotify 2020 özetinize sadece mobil Spotify uygulamasından bakabilirsiniz.

Dilerseniz Spotify 2020 özetinizi Instagram’da “#2020wrapped” etiketiyle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Twitter üzerinden de #2020wrapped etiketiyle çoğu kişinin dinlenme geçmişini inceleyebilir ve aynı zamanda 2020 yılında dinlediğiniz en çok türü ve en beğendiğiniz şarkıcıyı da paylaşabilirsiniz.

Spotify kaç saat dinledim?

Bir yıl boyunca Spotify’ı ne kadar kullandığınızı görmek için 2020 özetinizi açmalısınız. Çoğu kişi bir hayli sabırsız olduğundan dolayı Spotify’da kaç dakika müzik dinlediğini gözünden kaçırabiliyor. Özetinizin en son sayfasında Instagram, Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabileceğiniz bir görselle karşılaşacaksınız. Bu görselin sol altından Spotify’da kaç dakika müzik dinlediğinizi öğrenebilirsiniz.

Spotify en çok dinlediğim şarkı hangisi?

Spotify en çok dinlediğim şarkıyı özetinizde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda size sorulan soruları doğru cevaplamanız taktirde bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Pekii, Spotify 2020 özetinde hangi sorular soruluyor? Eğer sürekli podcast dinliyorsanız 2020 yılında en çok dinlediğiniz podcast’i Spotify size soruyor ve cevabınızın ardından en çok dinlediğiniz podcast’i görebiliyorsunuz.

Spotify 2020 özetine nereden bakılır
Yorumlar bölümünde Spotify’da en fazla hangi şarkıcıyı, şarkıyı ve ne kadar şarkı dinlediğinizi paylaşabilirsiniz.

En çok dinlediğiniz şarkıyı öğrendikten hemen sonra 2020 yılında dinlemeye doyamadığınız şarkıcıyı soruyor. Dört farklı seçenek arasından doğru olanı seçmek çoğu kişi zorlasa da tüm soruları doğru cevaplayabildiyseniz kendinizi iyi tanıyorsunuz demek.

Spotify 2020 özetimi nerelerde paylaşabilirim?

Çoğu kişi Spotify 2020 özetini başta Instagram olmak üzere Twitter ve Facebook gibi platformlarda hikaye olarak paylaşıyor. 2020 özetinizi yorumlar kısmında #2020wrapped etiketiyle birlikte bizle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ekran görüntüsü göndermek istiyorsanız da Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Total
6
Shares
4 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts