Standoff 2 K/D sistemi nasıl çalışıyor?

Standoff 2 K/D sisteminin çalışma mantığını çözebilirseniz kısa süre içerisinde bu oranları arttırabilirsiniz.
Standoff 2 KD
Öldüğünüz zaman K/D oranınız oldukça düşecek.

Standoff 2 K/D sistemi çalışma mekaniklerini öğrendiğiniz taktirde kısa süre içerisinde profilinizi güçlendirebilirsiniz. Çoğu Standoff 2 oyuncusunun bu konu hakkında pek bir fikri olmamasına rağmen K/D sisteminin çalışma mekanikleri oldukça basit. Bu sistem resmi eşleşmelerde öldürdüğünüz düşman sayısını ve maç esnasında kaç defa öldüğünüzü hesaplıyor.

Standoff 2 K/D Nedir?

Çoğu FPS oyunlarında artık “Kill/Death” dediğimiz sistemler yer alıyor. Bazı oyunlarda K/D/A olsa da bir nevi bu sistemle aynı çalışıyor. Profilinizi daha güçlü yapmak için rozetler kazanabilirsiniz. Eğer profilinizi daha şık yapma gibi bir hedefiniz varsa “Standoff 2 Veteran madalyaları nasıl alınır?” adlı içeriğimizi inceleyerek çeşitli rozetler kazanabilirsiniz.

Standoff 2 Öldürme
Maçları bol öldürmeli ve olabildiğince az ölme skoruna sahip bitirmelisiniz.

Amacınız öldürme oranını arttırmak ve ölme oranını azaltmaksa mümkün olduğunda dikkatli oynamalısınız. Bu sayılar birbirine bölündüğünden dolayı ortalama olarak 1.0-3.0 arasında bir orana sahip olabilirsiniz. Eğer inanılmaz derecede Standoff 2 gibi FPS oyunlarını iyi oynuyorsanız bu seviyeleri daha da yükseltmek mümkün.

Profili güçlendirmek için sadece K/D oranını artmak yetersiz kalabilir. Oran olarak ne kadar yüksek olursanız olun iyi bir oyuncu gibi gözükmek istiyorsanız rütbenizin de üst sıralarda olması gerekiyor. Anlayacağınız şu ki ana odağınız K/D arttırmak olursa daha savunmacı bir oyun stili benimseyerek rauntları hatta maçları kaybetmeye yol açabilirsiniz.

Standoff 2 İstatistikler
Öldürme oranını yüksek tutarsanız K/D oranınızı arttırabilirsiniz.

Olabildiğince öldürmeyi arttırmalı ve ölme sayısını azaltmalısınız. Tabii bu oranı arttırmak istiyorsanız. Rekabetçi eşleşmeleri de olabildiğince kazanmaya çalışmalısınız. Rütbe atlamak zor olduğundan dolayı K/D oranı arttırma uğuruna rekabetçi sıralamanızı düşürmemelisiniz.

Aynı zamanda Standoff 2 K/D sistemi yanında daha fazla özellik kazanmak istiyorsanız bir de seviyenizi yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Hangi oyun modlarının ne kadar tecrübe puanı verdiğini hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilseniz “Standoff 2 Seviye Atlama Sistemi – Daha hızlı seviye atlayın” adlı içeriğimizi inceleyerek daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.

Seviye atlama taktiklerinin yanında üst seviye için ne kadar tecrübe puanına ihtiyacınız olduğunu da hesaplamalısınız. Standoff 2’de seviyeler için gereken tecrübe puanlarını yazdığımız “Standoff 2 Seviyeler İçin Gereken Tecrübe Puanı” adlı içeriğe giderek kendi seviyenizin bir üstünde bulunan kademe için ne kadar tecrübe puanı gerektiğini öğrenebilirsiniz.

https://youtu.be/RkIoogi3FLY

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts