Telegram hesabı nasıl silinir?

Telegram hesap silme işlemi ile Telegram hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Telegram hesabınızı bilgisayar ve telefonlardan kolayca silebilirsiniz.
Telegram hesabı nasıl silinir
Telegram hesabı nasıl silinir?

Telegram hesap silme işlemi ile Telegram hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Telegram hesabınızı kapatmadan önce kapatmak istediğinizden emin olun, çünkü kalıcı olarak silinecek ve bir daha isteseniz dahi aynı hesabınıza tekrardan erişemeyeceksiniz.

Telegram Hesap Silme

Telegram hesabınızı kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız bu işlem o kadarda zor değil. Sadece bu işlemi yaptığınız için geri dönüşü olmayacağından kesin karar vermeniz gerekmektedir. Kalıcı olarak kapattığınız Telegram hesabınızı bir daha geri getiremezsiniz.

Telegram hesap silme
Telegram hesabınızı bilgisayardan ya da telefonlarınızdan kolayca silebilirsiniz.
  • Telegram hesap silme linki üzerinden doğruca Telegram hesabınızı silebilirsiniz. Telegram hesap silme linki: https://my.telegram.org/auth?to=deactivate
  • Karşınıza çıkan sayfaya telefon numaranızı yazın ve “Next” butonuna tıklayın.
  • Butona bastıktan sonra telefonunuza kod gelecek o kodu da hemen alttaki bölüme girin ve kodu girdikten sonra hesabı silme nedeninizi belirterek devam edin. Sonrasında hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacak.

Telegram Hesap Silme iOS

Telegram hesabınızı Apple cihazınızda silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uyguladığınızdan emin olun. Aşağıdaki adımları takip ettiğinizde iOS cihazınızdan Telegram’ı kolayca silebilirsiniz.

telegram silme
Telegram hesap silme linki ile hesabınızı birkaç dakika içerisinde silebilirsiniz.
  • Telegram’ı açın.
  • Arayüzün sol üstünde bulunan üç çizgiye tıklayın.
  • Settings bölümüne girin.
  • Privacy and Security seçeneğine tıklayın.
  • Delete My Account sekmesinin altında yer alan “If you’re away from” sekmesinin altında bulunan sekmelerden sürenizi seçin.
  • Seçtiğiniz süre boyunca Telegram hesabınıza giriş yapmazsanız hesap otomatik olarak silinir.

Telegram hesap silme bilgisayar üzerinden nasıl yapılır?

Telegram uygulamasını bilgisayar üzerinden silmek istiyorsanız yukarıda bulunan Telegram hesap silme linkini kullanarak kapatabilirsiniz. Hesap silme linkine tıkladıktan sonra telefon numaranızı girerek gelen kodu girip hesabınızı silebilirsiniz. Web üzerinden Telegram hesabınızı kapatmanın en basit yolu Telegram hesap silme linki ile yapılabiliyor. Link sayesinde birkaç dakika içerisinde Telegram hesabınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts