Twitch Prime nedir, nasıl yapılır?

Twitch Prime aboneliği ilk ay tamamen ücretsiz. Sonraki aylarda 7,90 TL olan Twitch Prime’da avantajlar bitmek bilmiyor.
Twitch Prime
Twitch Prime ilk ay tamamen ücretsiz!

Twitch Prime nedir? Sorusu gün geçtikçe daha da merak ediliyor. Üyelerine çoğu oyunda birbirinden eşsiz ve bir o kadar güzel avantajlar ve ödüller sağlayan Twitch Prime abone olma yöntemi oldukça basit. Normal aboneliğe göre daha fazla ödül veren Twitch Prime normal abonelikten ayrıca çok daha ucuz.

Twitch Prime nedir?

Uygun fiyatlara abone olmak isteyen kullanıcılar Twitch Prime’ı dilediği gibi kullanabiliyor. İlk ay ücretsiz bir şekilde dilediğiniz Twitch kanalına abone olabildiğiniz Twitch Prime sonraki aylarda sadece 7,90 TL karşılığında kullanılabiliyor. Aynı zamanda Twitch Prime avantajları arasında üyeleri en çok sevindirense özel günlerde çeşitli indirimler Twitch Prime üyelerine özel olarak geliyor.

Twitch Prime Aboneliği
Sevdiğiniz yayıncılara Twitch Prime ile birlikte ücretsiz bir şekilde abone olabilirsiniz.

Aynı zamanda Twitch Prime’ı kullanarak abone olduğunuz kişilerin sohbetinde çeşitli yeni tepkiler kullanabilir ve abonelere özel sohbet modunda dilediğiniz gibi yazı yazabileceksiniz. Kanallara göre değişen abone simgeleriniz aboneliğinizi yenilediğiniz taktirde yeni özellikler kazanabilirsiniz.

Twitch Prime nasıl yapılır?

Twitch Prime abone olma yöntemiyle çeşitli avantajlardan yararlanılabildiğinden dolayı çoğu kullanıcı “Twitch Prime nasıl yapılır?” şeklinde aramalar yapıyor. Twitch Prime olmak artık oldukça basit. Önceden sadece Dolar üzerinden satın alınabilen Twitch Prime geçtiğimiz yıllar içerisinde Türk Lirasıyla satın alımları açtı.

Twitch Prime Video
Twitch Prime’da TV programları ve filmler izleyebilirsiniz.

Twitch Prime’la abone olmak istediğiniz kişinin Twitch sayfasına giderek “Abone ol” tuşuna basmalısınız. Ardından abone olmanız karşılığında kazanacağınız tüm ödülleri ve yararlanabileceğiniz avantajları gözden geçirdikten sonra açılan pencerenin altında bulunan “Aboneliğin İki Yolu” kategorisinin altında “Prime ile Ücretsiz Abonelik” seçeneğinde bulunan “Ücretsiz Denemeye Başlayın” tuşuna basarak Twitch Prime ile birlikte abone olmanın ilk adımını atabilirsiniz. Amazon hesabınızı açtıktan sonra Twitch hesabınızı Amazon’a bağlayarak Twitch Prime’ı satın alabilirsiniz.

Twitch Prime avantajları neler?

Twitch Prime ödülleri abone olduğunuz kanaldan kazandığınız ayrıcalıkların dışında birçok avantaj daha sağlıyor. Çeşitli oyunlardan ganimetler kazanabileceğiniz Twitch Prime’da her ay farklı oyunların ödüllerini alabilirsiniz. League of Legends, League of Runeterra ve Grand Theft Auto V Online gibi birçok popüler oyundan birbirinden eşsiz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Oyun içi ödüllerin yanında her ay yenilenen oyunlar listesinden ücretli ve bir hayli popüler olan bilgisayar oyunlarını dilediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz. Aralık ayıyla birlikte yenilenen oyun listesinin arasında Electronic Arts ekibi tarafından geliştirilen ve bir hayli popüler olan Battlefield 3 şimdi Twitch Prime ile ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Twitch Prime Avantajları
Twitch Prime aboneliğiyle yararlanabileceğiniz birçok avantaj bulunuyor.

Çeşitli ödüller ve avantajların dışında Amazon’dan yaptığınız her alışverişte hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz. Aynı zamanda Efsane Cuma gibi özel günlerde Twitch Prime üyesiyseniz Amazon indirimlerine normalden daha öncesinden erişebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin ne zaman teslim edilmesini istediğinizi dahi kendiniz belirleyebilirsiniz. Prime üyeliğiyle birlikte TV programları ve filmler izleyebilirsiniz. İster evden isterseniz de dışardayken izleyebileceğiniz program veya filmler HD ve reklamlar bulunmuyor. Aynı zamanda sadece Prime üyeliğine özel Tom Clancy’s Jack Ryan, The Grand Tour, The Tick gibi daha birçok televizyon programını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime iptal etme işlemi oldukça basit. Twitch Prime’ı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Twitch Prime iptal etme adına yazdığımız içeriğimize göz atarak Twitch Prime aboneliğinizi k olaylıkla iptal edebilirsiniz. Birçok kullanıcı Twitch Prime’ı iptal edince kullanılan avantajların geri iade edilip edilmeyeceğini merak ediyor. Twitch Prime’ı satın aldığınız an bile iade edebilirsiniz ve kullandığınız avantajlar hiçbir şekilde geri iade edilemez.

Twitch Prime yayıncılara ne kadar kazandırıyor?

Twitch Prime, normal abonelikten daha ucuza abone olmayı sağladığından dolayı birçok kullanıcı bu sistem hakkında “Twitch Prime yayıncılara ne kadar kazandırıyor?” şeklinde sorular sormakta. Twitch Prime aboneliği yayıncılara 7,90 TL kazandırdığı iddia ediliyor. Sadece Amazon’un payını keserek üyeleri abone olmaya teşvik eden bu sistem birçok platformda da bulunuyor.

Twitch Prime Gaming nedir?

Twitch Prime Gaming, her ay yenilenerek kullanıcılarına yeni oyunlar sunmakta. Ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilen bu oyunlar arasında birçok popüler oyun bulunuyor.

Twitch Prime Gaming
Twitch Prime Gaming ile her ay yeni oyunlar oynayabilirsiniz.

Zaman zaman ismini dahi duymadığınız oyunlarla karşılaşılmasına rağmen nadiren de olsa Battlefield 3 gibi oyunlar Twitch Prime Gaming’de bulunuyor.

Twitch Prime aboneliği iptal edilince oyunlar gider mi?

Bazı oyunlar aktivasyon koduyla birlikte verilebiliyor. Aktivasyon koduyla birlikte verilen oyunlar Twitch Prime aboneliği iptal edilse dahi oynanabiliyor. Eğer Twitch Prime aboneliğiniz varsa verilen tüm oyunları indirmeseniz dahi çeşitli platformlardan oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Twitch Prime ile Mobidictum’a abone olabilirsiniz!

Twitch Prime üyeliğiyle birlikte Mobidictum’a üye olarak abonelere özel turnuva ve çekilişlerimize katılabilirsiniz. Aynı zamanda Discord topluluğumuza katılarak Discord hesabınıza Twitch hesabınızı bağlayarak otomatik olarak özel rol edinebilirsiniz. Abonelere özel turnuvalarımızı takip etmek ve daha fazla bu tür içeriklerden haberdar olmak için Mobidictum’u takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts