Mobile Legends 17 Aralık Güncellemesi: Yeni Kahraman Silvanna!

mobile legends yeni şampiyon silvanna

Mobile Legends yeni güncellemesi ile karşımızda! 17 Aralık 2019’da büyük çaplı bir güncelleme yapan oyunda yeni şampiyon Silvanna da oyuncuları selamladı.

Mobile Legends 17 Aralık Güncelleme

 • Yeni Kahraman: Kutsal Kadın Savaşçı Silvanna geliyor!
 • Yepyeni savaş alanı ve yenilenmiş orman bölgesi sizlerle olacak!
 • “Noel Bayramı” temalı harita sınırlı süre için erişimde olacak.
 •  Yeni harita “Kraliyet Tapınağı” 21 Aralık’tan (Sunucu Saati) itibaren sizlerle!
 •  S14 resmi olarak 20 Aralık 23:59:59 (Sunucu Saati) itibariyle sona eriyor.
 •  Mod Düzenlemesi: SATRANÇ-KS 2.0 – “Ejderhanın Gazabı”

mobile legends aralık güncellemesi yeni

Oyunun sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bugün Giriş yaparak yeni kahraman Silvanna’yı alabilirsiniz! Haritayı bütünüyle değiştirdik ve SATRANÇ-KS’de yeni düzenlemeler yaptık. Ayrıca, Sezon Sonu Ödülleri ve Noel Etkinlikleri de yeni sürümde! Yeni sürümde en sevdiğin değişiklik hangisi? Yorum kısmında fikirlerini paylaşabilirsin! Yorumlarınız bizim için çok değerli!”

Güncelleme Detayları: Buff – Nerf Özeti

Son güncelleme ile kahramanlarda yapılan değişiklikleri kısaca anlattık. Hemen aşağıda kahramanlar ve düşürülen – artırılan özellikleri yer alıyor.

 • Masha’nın hasarı düşürüldü.
 • Baxia’nın stun süresi düşürüldü.
 • Ling’in saldırı hasarı düşürüldü.
 • Hanabi’nin saldırı mesafesi artırıldı.
 • X. Borg’un canı artırıldı.

Yeni Kahraman Silvanna!

Geçtiğimiz günlerde bu oyun için bir oyun kazanma rehberi hazırlamıştık. Oyunu PC’de oynamaktan, daha iyi bir oyuncu olmaya kadar birçok bilgi içeren Mobile Legends Maçlarını Kazanma İpuçları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Birçok mobil oyundan son haberler ve özel içerikler için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Mobile Legends Saber

Mobile Legends Saber Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Saber Karakteri oyunun ilk karakterlerinden biri ve oyuna 2016 yılında eklendi. Karakterimizin Dayanıklılık seviyesi diğer karakterlere oranla ortalamanın üzerinde olduğundan dolayı hücum tarzında  oynamayı seven çoğu oyuncu Saber karakterini tercih ediyor. Karakterimiz Suikastçı rolüne sahip. Uzmanlığı ise Hücum ve Cellat alanında.
Devamını oku
Mobile Legends 1.4.82 güncellemesi

Mobile Legends Hanzo Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Hanzo karakteri oyuna 2018 yılında eklenmiştir. Karakterimiz Suikastçı rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Cellat ve Ani Hasar verme alanındadır. Hanzo karakteri diğer karakterlerin Dayanıklılık Ortalamasına yakın bir dayanıklılığa sahiptir. Bu karakter ile kritik anlarda ön plana çıkmanız çok kolaydır. Çünkü karakterimiz rakiplerine ani ve fazla hasar vermekte çok gelişmiştir. Hanzo karakterinin 4 farklı kostümü bulunmaktadır.
Devamını oku