Mobile Legends Akai Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Akai karakteri için ipuçları verdik.
Mobile Legends Akai
Mobile Legends Akai

Mobile Legends Akai karakteri Tank rolüne sahip bir karakter ve kahramanın uzmanlığı Başlatıcı ve Kitle Kontrolü üzerine. Karakterimizi marketten 32000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın almak mümkün. Akai karakterinin arkasında çok güzel bir başarı hikayesi bulunuyor.

Mobile Legends Akai

Uzak Doğu köylerinin birinde, beceriksiz bir panda her gece güçlü bir savaşçı olma hayalleri kurardı. Akai, panda standartları için bile şişman ve beceriksiz olmakla birlikte, çoğu insan onun sadece etrafta yuvarlanmakta iyi olduğunu söylerdi.

Mobile Legends Akai
Mobile Legends – Akai

Tüm bu alaylara aldırmayıp, bir gün saygın bir savaşçı olma rüyalarını gerçekleştirmeyi uman Akai, antrenmanlarını hiç aksatmadan devam etti. Bir gün, esrarengiz bir keşiş, Akai’nin azmini fark etti ve ona rehberlik etmeye karar verdi. Akai, keşişin eğitimiyle gelişti, dövüş sanatlarında uzmanlaştı. O, artık dünya sahnesine girip dövüş dünyasına layık bir üye olduğunu kanıtlamaya hazır. Panda kahramanımız olan Akai, hikayesinin derinliği kadar oynanışta da etkili ve rakiplere gücüyle korku salacak türden bir panda savaşçı.

Akai mekanikler

Kahramanımız Akai bir tank olduğundan dolayı canı bir hayli yüksek ve rakiplerden korkmadan saldırı yapabiliriz. Akai’yi oynamak için en uygun yerler diye bir şey söylemek zor çünkü her koridora yardım etmeye ve takım baskınlarında rakibi zorlamaya uygun. Alt veya üst koridorları seçip bolca minyon kesip kasılabilirsiniz. Kahramanımız Akai 260 hareket hızına, 115 fiziksel saldırı gücüne 24 fiziksel savunma gücüne, 10 büyü savunma gücüne, 2769 asgari cana ve 422 minimum manaya sahip. Ayrıca saniyede 42 can ve 12 mana yeniliyor.

Akai’nin yetenekleri neler?

Akai karakterinin 3 tanesi aktif 1 tanesi pasif olmak üzere 4 yeteneği bulunuyor.

Tai Chin (Pasif)

Akai ;beceri kullandıktan sonra maksimum canının 6+ kadarını emebilen bir kalkan kazanır. 2 saniye sürer. Bu etki her 2.5 saniyede bir etkinleşir.

Balık Avı

Akai belirlenen yöne zıplar, alandaki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır.

Karıştırıcı

Akai belirlenen yöne patlayıcı bir dalga fırlatır, alandaki düşmanlara hasar verir ve onları işaretler.

Kasırga Dansı

Akai dönerek etrafındaki düşmanları geriye savurur ve onlara hasar verir.

Mobile Legends Akai
Akai kostümler

Akai kostüm yönünden de zengin karakterler arasında yer alıyor. Belli bir elmas karşılığında Akai’nin kostümlerinden satın alabilirsiniz.

Akai karakterinin kostümleri neler?

  • Yaz Partisi: 359 Elmas
  • Keşiş: 599 Elmas
  • Akazonae Samurai: 2018/06 Yıldız Üye
  • İmparatorluk Suikastçısı: Süre Sınırlı Etkinlik
  • Akarsu Keşişi: Sezon 14 İlk Satın Alım
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler
Mobile Legends Irithel Karakteri

Mobile Legends Irithel Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Irithel karakteri oyuna 2017 yılında eklenmiştir. Irithel karakteri Nişancı rolüne sahiptir. Ayrıca karakterimizin uzmanlığı ise Cellat  alanındadır. Karakterimizin dayanıklılığı ise diğer karakterlerin ortalamasına göre oldukça düşüktür. Yani bu karakter ile öyle 3-4 kişinin arasına dalayım gibi mevzulara girmemelisiniz. Irithel karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa alabilirsiniz.
Devamını oku
Mobile Legends Chou

Mobile Legends Chou Rehberi: Nasıl oynanır?

Mobile Legends Chou Karakteri oyuna 2016 yılında eklenmiştir. Oyunda ki en eski karakterlerden biri olmakla birlikte en dayanıklı karakterlerden de biridir. Karakterimiz Savaşçı rolüne sahiptir. Uzmanlığı ise Hücum ve Kitle Kontrolü alanındadı. Chou ile birden fazla düşman ile yakın mesafede savaşabilirsiniz. Ayrıca karakterimizin 4 adet saldırı yeteneği bulunmaktadır.
Devamını oku