Mobile Legends Alucard Oynanış Rehberi

Mobile Legends Alucard

Mobile Legends Alucard karakteri gün geçtikçe oyuncuların favorisi olmaya devam ediyor. Bu yazımızda Alucard karakteri hakkında konuşacağız.

Alucard

Mobile Legends Alucard karakteri eski bir karakter olsada hala çoğu oyuncu tarafından her ligde oynanmaya devam etmektedir. Karakterimizin rolü suikastçı ve savaşçıdan oluşmaktadır. Alucard karakteri marketten 15.000 Savaş Ganimetine veya 399 Bilete alınmaktadır. Oyuncular tarafından tercih edilen diğer karakterler 35.000 Savaş Ganimetidir. Karakterimizin bolca tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise diğer karakterlere göre ucuz olmasıdır. Hal böyle olunca Alucard çoğu oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

Mobile Legends Alucard Wallpapers
Mobile Legends Alucard Karakteri

Karakterimizin Öz Nitelikleri

Karakterimiz oyunun başında 260 hareket hızına, 123 fiziksel saldırıya, 21 zırha, 10 büyü direncine ve 2821 cana sahip olmaktadır.

 • Hareket hızı: 260
 • Fiziksel saldırı: 123
 • Zırh: 21
 • Büyü direnci: 10
 • Can(HP): 2821

Alucard Yetenekleri

1) Takip

Mobile Legends Alucard karakterinin yeteneklerinden biri de Takip‘tir. Herhangi bir yetenek kullanıldığında takip pasifi açılır. Bu pasif yetenek kullanıldığında vuruş menzilinizi arttırır. Düz vuruş hasarınız 1.2X’tir. Karşınızda birden fazla rakip varsa bu hasar 1.1X’e düşer.

2) Yer Yarıcı

Alucard karakterinin müthiş yeteneklerinden biride Yer Yarıcıdır. Bu yeteneğinizi kullandığınızda karakteriniz belirlediğiniz yere atlar ve atladığı bölgedeki rakiplerinize hasar verir. Her yeteneğinizi kullandığınızda rakibinize 240 hasar verirsiniz. Yeteneğinizin yenilenme süresi 10 saniyedir.

3) Dönen Vuruş

Bu yeteneğinde Alucard tıpkı bir semazen gibi dönerek rakiplerine hasar verir. Bu yüzden bazı oyuncular bu yeteneğe Semazen Vuruşu demektedirler. Karakterimiz semazen gibi dönerken etrafındaki rakiplerinin her birine 230 hasar verir. Yeteneğinizin yenilenme süresi 5 saniyedir.

4) Fizyon Dalga

Mobile Legends Alucard karakterinin en önemli yeteneği Fizyon Dalga‘dır. Bu yetenek karakterimizin ultisidir. Karakterimiz kılıcını kullanarak fizyon dalgaları yayar ve rakibini yavaşlatır. Aynı anda can çalması %20 artar. Ultisini art arda 2 kez kullanan karakterimizin  can çalma oranı %100’e kadar yükselebilir, vuruş hızı ve hasarı büyük oranda artar. Ultinin yenilenme süresi 30 saniyedir.

Karakter Kostümleri

Mobile Legends Alucard karakterimizin 9 farklı kostümü bulunmaktadır. Bunlar Şeytan Avcısı(orijinal kostüm), Yalnız Kahraman, Cehennem Ateşi, Yıkımın Çocuğu, Vikont, Romantik Fantezi, Volkan Kılıcı, Kraliyet Ajanı ve Adalet Savaşçısı‘dır.

 1. Şeytan Avcısı(orijinal kostüm)
 2. Yalnız Kahraman
 3. Cehennem Ateşi
 4. Yıkımın Çocuğu
 5. Vikont
 6. Romantik Fantezi
 7. Volkan Kılıcı
 8. Kraliyet Ajanı
 9. Adalet Savaşçısı
Mobile Legends Yalnız Kahraman Wallpapers
Mobile Legends Yalnız Kahraman
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts